• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Erkeklerin Cilt Yapısına Göre Parfüm Seçimi

Üyelik Tarihi
19 Şub 2013
Konular
68
Mesajlar
523
MFC Puanı
10
Erkeklerde ten rengine göre parfüm seçimi hakkında bilmeniz gerekenler… Parfüm seçiminde cilt tipi ve ten renginin önemi nedir? Parfümün tene uyumlu olması deyince ne anlamalıyız? Neden her koku her cilt tipine uymaz? Bir kokunun tenimize uyup uymadığını anlamanın pratik bir yolu var mı? Günlük tempomuz, beslenme düzenimiz parfümün tenimizle olan uyumunu etkileyebilir mi? Fazla terleyen erkekler ne tür kokuları tercih etmeli? Esmer tenli erkekler hangi tür kokuları tercih etmeli? Baharat…
Erkeklerde ten rengine göre parfüm seçimi hakkında bilmeniz gerekenler… Parfüm seçiminde cilt tipi ve ten renginin önemi nedir? Parfümün tene uyumlu olması deyince ne anlamalıyız? Neden her koku her cilt tipine uymaz? Bir kokunun tenimize uyup uymadığını anlamanın pratik bir yolu var mı? Günlük tempomuz, beslenme düzenimiz parfümün tenimizle olan uyumunu etkileyebilir mi? Fazla terleyen erkekler ne tür kokuları tercih etmeli? Esmer tenli erkekler hangi tür kokuları tercih etmeli? Baharat kokulu parfümler esmer tenli erkeklere daha mı çok yakışır? Parfüm seçiminde cilt tipi ve renginin neden önemlidir? Buğday tenli erkekler hangi tür parfümleri tercih etmeli? Meyveli çiçekli kokular buğday tenli erkeklere daha mı çok yakışır? Buğday tenli erkekler gece için ne tür parfümleri tercih etmeli? Beyaz tenli erkekler ne tür parfümleri tercih etmeli? Meyvemsi çiçekli kokular mı yoksa baharatlı kokular mı beyaz tenli erkeklere daha çok yakışır? Beyaz tenli erkekler gündüz için ne tür kokuları, gece için ne tür kokuları tercih edebilir?

Video ile Anlatım. http://www.uzmantv.com/erkeklerde-cilt-tipine-uygun-parfum-secimi-nasil-yapilir
 
Üst