• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Eşini Aldatan Sunucu Murat Başoğlu'ndan "Pes" Dedirten Savunma

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Eşini Aldatan Sunucu Murat Başoğlu'ndan "Pes" Dedirten Savunma: Kadını Tanımıyorum

14 yıllık eşini teknede aldatırken yakalanan Murat Başoğlu, skandal bir savunma yaptı. Başoğlu, "Yanımdaki kadını tanımıyorum." dedi.

Sunucu *Murat Başoğlu**Bodrum'da teknede bir kadınla öpüşürken görüntülenmişti. Bu kadının *Murat Başoğlu'na ait spor salonunda fitness hocası olan yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu söylendi. Ancak Başoğlu, iddiaları yalanlayıp "O değil, kadını tanımıyorum." ifadelerinde bulundu.

"KADINI TANIMIYORUM, EŞİM YANIMDA"

Murat Başoğlu şu ifadelere yer verdi: O kadın yeğenim Burcu değil, birileri benzetmiş. ayrıca Burcu evli. Ben abime ne diyeceğim şimdi? O kadınla teknede yaşadığımız 2 saatlik bir şeydi. Öpüştüğüm o kadını tanımıyorum. Adını bile hatırlamıyorum. Büyük hata yaptım. Bedelini ödüyorum. Eşim Hande yanımda. Burcu Başoğlu Kabadayı ve 14 yıllık evli olan Hande-Murat Başoğlu çifti.

Haberler

7c22da8782f6d59bb4c6e16014294e8e.jpg

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Patron

MFC Üyesi
Konular
44
MFC Puanı
10
Genişlikte sınır tanımıyorlar,iğrençsiniz.

Konular
14
MFC Puanı
170
resmi incelerseniz adam kızı kurtarmıs ta olabilir :) denizden çıkarmıs yadadusmesinemani oluyorda olabilir onyargılısınız :f38::f38::f38::f38::f38:

İlksu

MFC Üyesi
Konular
589
MFC Puanı
30
Ne iğrenç ler ki gerçekten utanmada yok adamlarda

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
resmi incelerseniz adam kızı kurtarmıs ta olabilir :) denizden çıkarmıs yadadusmesinemani oluyorda olabilir onyargılısınız :f38::f38::f38::f38::f38:
Aslında çok resim var ben bunu seçtim
Daha igrencleri var

Konular
14
MFC Puanı
170
Aslında çok resim var ben bunu seçtim
Daha igrencleri var

gıyabında kimseye hakaret edesim yok resim bariz benide bağlamıyor aldatan erkek adına erkeklere hakaret eden türevli insanların yorumlarını okuyasım yok diye boyle yazdım.

konuya tesekkurler

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
İçiniz fesat boğulmaktan kurtarmış suni teneffüs yapıyor kıza. :D