• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Eski nickim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asss

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
90
Merhabalar arkadaşlar eski nickim olan Kuzey nickinin şifresini ve mail adresini hatırlayamıyorum yardımcı olur musunuz acaba?

Nur

MFC Üyesi
Konular
397
MFC Puanı
40,960
Adminler gelir birazdan yardımcı olurlar size

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,660
Büyük ihtimal siteleri karıştırıyorsunuz yada nickinizi çünkü kuzey nicki 2020 kayıtlı

• Beğen
Tepkiler: Nur

asss

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
90
Büyük ihtimal siteleri karıştırıyorsunuz yada nickinizi çünkü kuzey nicki 2020 kayıtlı
Bende eski sayılırım daha önce bi arkadaş vardı nickini hatırlamıyorum yönetimde tek o konu açıp duruyordu sonra el değiştirdi sonrasında şifre mi vs hiç hatırlamıyorum ip sorgulaması yapabilirsin oda izmir olması lazım.

• Beğen
Tepkiler: Nur

asss

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
90
Evet baktım şimdi hatırladım kuzey nickini almak istiyordum önceden geldiğimde mümkün olmadığını söylemiştiniz yanlış hatırlamıyorsam:)
Bu arada eski yönetici realistti nicki şimdiki satürn mu neydi sanırım

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...