• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Eylul

iFt

MFC Üyesi
Konular
22
MFC Puanı
4,490
Eylul nasıl olurda sözlük konun olmaz çok şaşırdım :p
Tanışalı çok kısa bi zaman olmasına rağmen sanki yıllardır tanıyor gibiyim, enerjimiz tuttu Allah bozmasın:d
çok iyi bi dostsun, iyi ki varsın, her şey gönlünce olsun. :)

Eylül

Özel Üye
Konular
53
MFC Puanı
9,510
Eylul nasıl olurda sözlük konun olmaz çok şaşırdım :p
Tanışalı çok kısa bi zaman olmasına rağmen sanki yıllardır tanıyor gibiyim, enerjimiz tuttu Allah bozmasın:d
çok iyi bi dostsun, iyi ki varsın, her şey gönlünce olsun. :)
:gulumse
teşekkür ederim, evet guzel bir dostuk oldu gerçekten emin ol sende benim için öylesin, insallah senin de hersey dilediğince olsun.

• Beğen
Tepkiler: iFt
Konular
32
MFC Puanı
27,870
Eylül'ün imzasını severiz güzel atıyor çok afilli tarz yani,
Ne hikmetse bütün avatarları sigara içiyor ciğerlerine yazık :D

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

En yüksek tepelerde yetişen kırçiçeğim :ask
İnadından illallah dediğim üyemiz :)
Ömrümü yedin ömrümüüü diye espri yaptığım çok ama çok sevdiğim arkadaşım :s9

Eylül

Özel Üye
Konular
53
MFC Puanı
9,510
En yüksek tepelerde yetişen kırçiçeğim :ask
İnadından illallah dediğim üyemiz :)
Ömrümü yedin ömrümüüü diye espri yaptığım çok ama çok sevdiğim arkadaşım :s9
oys meleğim benim canımsın, tesekkur ederim bende seni çok seviyorum. :kalp: :s9
ah bu inatcılıgım forumda bilmeyen kalmadı ciddn :p

Son düzenleme:

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

oys meleğim benim canımsın, tesekkur ederim bende seni çok seviyorum. :kalp: :s9
ah bu inatcılıgım forumda bilmeyen kalmadı cidden :p

İnatsın ama :kiskis bunu bir ben bir Allah bir de birisi bilir :D kim diye sorma adres belli :)
Yaşlandım sayende :kiskis oyhhh nazlı çiçeğimsin :s9
Sakin ve rahat ol çiçeğim inada gerilmeye gerek yok ki :ask

Eylül

Özel Üye
Konular
53
MFC Puanı
9,510

İnatsın ama :kiskis bunu bir ben bir Allah bir de birisi bilir :D kim diye sorma adres belli :)
Yaşlandım sayende :kiskis oyhhh nazlı çiçeğimsin :s9
Sakin ve rahat ol çiçeğim inada gerilmeye gerek yok ki :ask
inadım evet kabul ediyorum bilen bilir kuzucum elimde değil napim :kiskis
evet artık hep sakin olucam onda kararlıyım meleğim bakalım :s9

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Eylul'un sözlüğe konu olması güzel, hakkında neler yazılabilir ki? Düşünüyorum düşünüyorum acaba hangi birini yazsam diye 100+ maddeyi 5'e indirgemeye çalışıyorum olmuyor çünkü her özelliği birbirinden güzel ve değerli. Bir kaçından örnek verebilirim sadece;

Çok uzun zamandır tanımıyorum aslında Eylul'u ama tanıdığım zaman içerisinde belkide en iyi tanıyan biriyimdir diyebilirim rahatlıkla. En iyi ve en kötü yanlarını biliyor olmam da bunun göstergesidir sanıyorum.

Eylul'un en sevmediğim yanı çok fazla inatçı olması yönüdür bunun dışında sevmediğim bir diğer yönü gururlu olması. Sevmediğim diyorum ama aslında bir nevi onuda tanıtmış oluyorum sizlere bkz; çok fazla inatçı olması ve gururunun fazla olması.

İyi kalplidir, kırmaz kimseyi. Kırılacağını bilir ama karşısındakinin kırılmasını istemez, pozitififtir gülmeyi çok sever. Olduğundan çok fazla duygusaldır, çok sever ve çok sevdiğinden dolayı çok kıskanç biridir sahiplenir sevdiğini..

...

En kırılgan zamanınızda savunma yapamayacak durumda olduğunuzda sizin bu anınızı yakalayıp nasıl davranacağını bilen düşünceli biridir Eylül.

...

Maddeler böyle uzaaar gider ;} (ilk defa bir sözlüğe bu kadar uzun yazdım)

Seviliyosun Eylul

Eylül

Özel Üye
Konular
53
MFC Puanı
9,510
Eylul'un sözlüğe konu olması güzel, hakkında neler yazılabilir ki? Düşünüyorum düşünüyorum acaba hangi birini yazsam diye 100+ maddeyi 5'e indirgemeye çalışıyorum olmuyor çünkü her özelliği birbirinden güzel ve değerli. Bir kaçından örnek verebilirim sadece;

Çok uzun zamandır tanımıyorum aslında Eylul'u ama tanıdığım zaman içerisinde belkide en iyi tanıyan biriyimdir diyebilirim rahatlıkla. En iyi ve en kötü yanlarını biliyor olmam da bunun göstergesidir sanıyorum.

Eylul'un en sevmediğim yanı çok fazla inatçı olması yönüdür bunun dışında sevmediğim bir diğer yönü gururlu olması. Sevmediğim diyorum ama aslında bir nevi onuda tanıtmış oluyorum sizlere bkz; çok fazla inatçı olması ve gururunun fazla olması.

İyi kalplidir, kırmaz kimseyi. Kırılacağını bilir ama karşısındakinin kırılmasını istemez, pozitififtir gülmeyi çok sever. Olduğundan çok fazla duygusaldır, çok sever ve çok sevdiğinden dolayı çok kıskanç biridir sahiplenir sevdiğini..

...

En kırılgan zamanınızda savunma yapamayacak durumda olduğunuzda sizin bu anınızı yakalayıp nasıl davranacağını bilen düşünceli biridir Eylül.

...

Maddeler böyle uzaaar gider ;} (ilk defa bir sözlüğe bu kadar uzun yazdım)

Seviliyosun Eylul
Evet beni özetlemişsin,çok iyi tanıyosun ve iyi ki tanışmışız,teşekkür ederim sende seviliyosun. :)
Ama inat konusunda sende benimle yarışabilecek derecesin söylemeden geçemedim ;d

iFt

MFC Üyesi
Konular
22
MFC Puanı
4,490
Sürekli kavga eder, aylarca konuşmayız ama yine de kopamıyoruz :p
Hayatımda olduğun için gerçekten çok şanslıyım, senin gibi dostlar özellikle böyle bir yerde kolay çıkmaz insanın karşısına, iyi ki varsın :f33::f33:

Eylül

Özel Üye
Konular
53
MFC Puanı
9,510
:):f33:
Sürekli kavga eder, aylarca konuşmayız ama yine de kopamıyoruz :p
Hayatımda olduğun için gerçekten çok şanslıyım, senin gibi dostlar özellikle böyle bir yerde kolay çıkmaz insanın karşısına, iyi ki varsın

canımsın benim aynen kavga etsek de bir sekilde yinede konusuruz :) sende iyi ki varsın kamki :f33: :)

iFt

MFC Üyesi
Konular
22
MFC Puanı
4,490
Ben bu kadına çoooookk aşığııııımmm ;*

Son düzenleme: