• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

fare kovucu

dilarafdn

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Arkadaşlar son zamanlarda inanılmaz bir fare sorunumuz var. Ne yaptıysak işe yaramadı bir şekilde o fareler yine eve giriyor. Kapanla zehirle yakalıyoruz ama önemli olan tamamen bitirmek. İnternette ultrasonik fare kovucu cihazlar gördüm. Aranızda kullanan var mı? Bu ürünler gerçekten işe yarıyor mu? :s61::s66::s66:

meleknaz

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Aynı sorunla ben de uğraştım uzunca bir zaman. Ultrasonik cihazlardan kullandım ev içinde. İnternette çok fazla model var bakabilirsin ben Falcon FCN02 ürününü kullanmıştım. Son derece memnun kaldım. Kullanmaya başlamamdan 2 hafta sonra kadar fare böcek her şey ortadan kalktı bir tane bile görmedim :)

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Faydalı olmuyor :sigara En son ben yakalayıp öldürdüm :sigara Bi fare üç gün kovalanır mı yaw :sigara