• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Fatih Terim'i kızdıran derbi fikri!

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, pazar günü futbolcuları izin yaparken yardımcı antrenörleri Ümit Davala ve Hasan Şaş ile çalışmaya devam etti.
Fenerbahçe derbisinin ön hazırlıklarını yapan tecrübeli teknik adam, "Puan farkı 9 iken Kadıköy'den beraberlikle dönersek avantaj olur" yorumlarına kızdı.
Bu anlayışın takımı da etkilemesinden çekinen Terim'in yardımcılarına ve kaptanlara, "Biz bu takıma 30 haftadır her hafta kazanmayı öğrettik. Kazanmanın yollarını gösterdik. Ben kariyerimde kimseye önce kaybetmemeyi öğretmedim. Ben takımımı beraberliğe oynatamam. Beni çok iyi tanıyorsunuz, rakip kim olursa olsun, benim tek hedefim hep kazanmak. Benim takımımım 6 maçtır berabere bile kalmıyor. Puan farkını 9 puana çıkarmışız. Ben takımıma 'Çıkın beraberliğe oynayın' mı diyeceğim? Asla demem. Kadıköy'e de bizim takımımız üç puan için çıkacaktır. Yeneriz, yeniliriz hiç farketmez" dediği öğrenildi.
Fenerbahçe karşısında galibiyet isteyen Terim'in derbiye de çift forvetle çıkması bekleniyor.