• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Fenerbahçe-Galatasaray Derbileri

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Dünyanın sayılı derbilerinden olup provokasyona gelmeyen taraftarlarca karnaval havasına dönüştürülebilme ihtimali yüksekçe olan ve Fenerbahçe'nin hem soyut hem de somut üstünlüğünün olduğu maçlardır.

Fenerbahçe tarafı için bu maçlar hep kurtuluş maçı olmuştur. Bknz: başka bir ligte hayal kırıklığına uğrayıp Galatasaray maçlarını bir çıkış maçı olarak görmesi. Bu yüzden bu maçlar Fenerbahçe tarafında çok daha önemlidir. Galatasaray tarafının ise altta kalmasını 'kasımlar sizin olsun Mayıs'lar bizimdir' veya platiniden alıntı yaptıkları sözlerle örtbas etmesi söz konusudur. Her iki taraf da tam olarak haklı olmamakla birlikte birbirlerini büyüten ezeli rakiplerdir. Fenerbahçeyi Fenerbahçe yapan Galatasaray ile olan rekabetidir. Kendine böyle rakipler bulamayanlar potansiyel olmasına rağmen yerinde saymaya mahkumdur. Bknz : Beşiktaş :honk:

Yani demem o ki; uyuşturucu yerine kullanılmasa insanlar sadece an'ı yaşamakla yetinse güzel maçlardır aslında :honk:

evet aynen üsttekilere katılmakla birlikte her iki takımın da mutlak galibiyete ihtiyaç duyduğu (gs neden duyuyo bilmiyom prestij için olabilir :honk: ) bir maça saatler kala konuyu açmayı uygun buldum.
evet bugün mutlu uyandım.
evet bugün #fenerinmaçı var.
evet deplasmanda.
evet biz bu maçı alcaz.
evet sözlük konusu.
tamam gidiyorum :honk:

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
Eyvah akşam büyük stres beni bekliyor :D
İnşallah fenerbahçe alır yoksa fena bir gece olacak :hih:

Konular
14
MFC Puanı
15,720

Yok ya bizim sülale Fb 'li bi ben numune Beşiktaş'lıyım :D
Babamın heyecanı geriyor hepimizi hele birde yenilirlerse durumlar fena :torpu

bizde keroLayn ile Fb'liyiz ama benim o kadar fanatikliğim kalmadı. hele Alex gittikten sonra. Adam gibi adam gidince sogudum komple. su an bi kişiyi bile sayamam ilk 11'den. ama kero 7 ceddinin soyagacına kadar bilir :p :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

bizde keroLayn ile Fb'liyiz ama benim o kadar fanatikliğim kalmadı. hele Alex gittikten sonra. Adam gibi adam gidince sogudum komple. su an bi kişiyi bile sayamam ilk 11'den. ama kero 7 ceddinin soyagacına kadar bilir :p :D

yok kanks ya eski halimden eser kalmadı .s.s

ama braga maçında golden sonra yaptığımız o tezahürat sivastaki son 10 dk dalga geçtiğimiz tezahüratlar kadar hatta fazlasıyla etkiledi beni :dyg:

bkz: simon kajer gökhan gönülle
orta saha luis naniyle
ileride van persieyle
gidiyoruz isviçreye :dyg:

nasip değilmiş :honk:

Konular
14
MFC Puanı
15,720
yok kanks ya eski halimden eser kalmadı .s.s

ama braga maçında golden sonra yaptığımız o tezahürat sivastaki son 10 dk dalga geçtiğimiz tezahüratlar kadar hatta fazlasıyla etkiledi beni :dyg:

bkz: simon kajer gökhan gönülle
orta saha luis naniyle
ileride van persieyle
gidiyoruz isviçreye :dyg:

nasip değilmiş :honk:

tezahurata kaptırmışım kendimi son cümle önce bi şokk vurdu sonra yıktı geçti ;D;D;D

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
İnşallah galatasaray alır :ihim

Konular
365
MFC Puanı
6,000
Ve Sonra Dedim Ki;
"Iyi ki GALATASARAY`liyim be! "

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

tezahurata kaptırmışım kendimi son cümle önce bi şokk vurdu sonra yıktı geçti ;D;D;D

BEN MAÇ SONUNDA ANCA ANLADIM TEZAHÜRATIN BU ŞEKİLDE OLDUĞUNU .S.S
ZİRA MAÇ BOYUNCA:

PİERRE WEBO MOUSSA SOWUYLA
ORTA SAHA SALİH UÇANLA
CEZA ALAN TARAFTARLA
GİDİYORUZ AMSTERDAMA :HONK:

DİYİP DURDUM YANİ .S.S