Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Fener'in askerleri

ByOnur58

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    7 Ocak 2015
  • Mesajlar
    2,113
  • MFC Puanı
    10
  • MFC Seviyesi

Emre, Volkan, Gökhan, Alves ve Egemen telefonla aradıkları taraftarlara üyelik avantajlarını anlattı. Volkan, "Bizler de elimizden geleni yapıyoruz. İnşallah 1 milyon kişiye ulaşacağız" dedi

F.Bahçe'nin dev projesi "Hedef 1 milyon üye"de mola yok, devre arası yok, durmak yok. Ziraat Türkiye Kupası'nda Kayserispor ile oynanacak maçın kadrosunda olmayan Emre, Volkan, Gökhan Gönül, Alves ve Egemen Akasya alışveriş merkezinde bulunan Fenerium'un önünde kurulan stantta üye olan bazı işyeri sahipleriyle bir araya geldi. Volkan Demirel, "Üye olan taraftarlara üyelik zarflarını bizzat vermek istedik. Projemizin büyük olduğunu biliyoruz. Futbolcular olarak elimizden geleni yapıyoruz. İnşallah hedeflenen 1 milyon kişiye en kısa zamanda ulaşırız" diye konuştu. Beş oyuncu alışveriş merkezide taraftarların da ilgi odağı oldu. Taraftarlar hem birlikte fotoğraf çektirdi hem imza aldı. EMRE Belözoğlu, Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Bruno Alves ve Egemen Korkmaz daha sonra Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki iletişim merkezinde taraftarları telefonla arayıp, "Üye olun" dedi. Futbolcular telefonla ulaştıkları taraftara üye olmaları halinde hangi avantajlara sahip olacaklarını iletti. Futbolcuların telefonla ulaşıp üye yaptıkları taraftarların bazılarının, "Şampiyonluk sözü verin" dediği de öğrenildi.

Başkanın emri
Dev proje için seferber olan başkan Aziz Yıldırım, tüm camianın bu amaç doğrultusunda çalışmasını istedi. Futbolcular sık sık böyle organizasyonlara katılacak, yeni ve eski sporcular etkinliklerde yer alacak. Başkan Aziz Yıldırım, "100 yılın projesinde başarısızlık olmayacak" diye konuştu.

İzmir hazırlığı
Aziz Yıldırım hafta sonunda İzmir'e çıkarma yapacak. "1 milyon üye" projesine büyük önem veren Yıldırım, "Tüm Türkiye'yi gezeceğim. F.Bahçe taraftarının ayağına kadar giderek bu projenin önemini anlatacağım" diye konuştu. Yıldırım geçen hafta Çatalca ve Edirne'de de projeyi anlatmıştı.
 
Üst Alt