Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Feride Hilal Akın Kimdir - Feride Hilal Akın Hayatı - Feride Hilal Akın Biyografisi

Onurcan

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
Konum
İstanbul
  • Üyelik Tarihi
    26 Haz 2016
  • Mesajlar
    1,782
  • MFC Puanı
    39
  • MFC Seviyesi

Feride Hilal Akın Biyografisi, Feride Hilal Akın Kimdir,Feride Hilal Akın Hayatı

Feride Hilal Akın 1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Müzik ile yakından ilgili olan Feride Hilal Akın, sosyal medya fenomeni olarak dikkat çekmiştir.

Sosyal Medya üzerinden yayınladığı müzik videoları ile dikkat çeken Feride Hilal Akın, Türk Pop Müziğinin sevilen şarkıcıları tarafından söylenmiş şarkıları yeniden yorumlayıp bu videoları sosyal medya üzerinden paylaşınca dikkat çekmeyi başarmış ve takipçi sayısını hızla arttırmıştır.

Yeni Gelin Dizisi

Yeni Gelin Dizisi Şirin Rolünde

Yeni Gelin Şirin

Çektiği videolar sayesinde sosyal medyada dikkat çeken isimlerden biri olmayı başaran Feride Hilal Akın, bu popülerliğini oyunculuk anlamında da kullanmayı hedeflemiş ve Show TV ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisi kadrosuna dahil olmuştur.

Dağhan Külegeç, Jessica May Drociunas, Tolga Mendi gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı Yeni Gelin Dizisi 'nde rol alan Feride Hilal Akın, bu dizide Şirin karakterini canlandırmaktadır.

Yer Aldığı Projeler
Yeni Gelin​
 
Üst Alt