• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Forum ile ilgili İstek ve Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Sayın Megaforum.com kullanıcıları;

Forum ile ilgili her türlü şikayetlerinizi bu konu altında paylaşabilirsiniz.
Şikayetlerinizi lütfen açık bir şekilde kimseyi eleştirmeden, uygun bir dil ile belirtiniz.

Şikayet niteliği taşımayan istek, öneri ve diğer soru/sorunlarınız için;
lütfen İstek, Öneri ve Şikayetleriniz kategorisinden ilgili konuyu kullanınız.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Sayın Megaforum.com kullanıcıları;

Forum ile ilgili her türlü İstek ve Önerilerinizi bu konu altında paylaşabilirsiniz.
İstek ve Önerilerinizi lütfen açık bir şekilde kimseyi eleştirmeden, uygun bir dil ile belirtiniz.

Ayrıca da;

Konu başlığını da istek ve önerinizi anlatacak en uygun bir cümle ile oluşturunuz.

İstek ve Öneri niteliği taşımayan şikayet ve diğer soru/sorunlarınız için;
lütfen İstek, Öneri ve Şikayetleriniz kategorisinden ilgili konuyu kullanınız.

Son düzenleme:

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Affınıza sığınarak bende bir öneride bulunmak istedim üye renkleri daha canlı bir renk olabilir böyle soluk gibi sanki; buda benim düşüncem Teşekkür ederim

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Affınıza sığınarak bende bir öneride bulunmak istedim üye renkleri daha canlı bir renk olabilir böyle soluk gibi sanki; buda benim düşüncem Teşekkür ederim

Merhaba,

Her üyenin önerisi benim için önemlidir, öyle düşünmeyin elbetteki her konuda öneri sunabilirsiniz bize.

Önerinize gelecek olursak da;

Mesela şu üye rengi şu renk olsa daha canlı durur şeklinde bir düşünceniz var mı? Kısa bir zaman içerisinde üye renkleri ile ilgili ufak bir değişikliğe gidebiliriz üyelerin de fikirlerini almak bizi bu konuda rahatlatacaktır elbette.

Önerin için teşekkür ederim, düşünceni de ayrıca bekliyorum.

İyi vakit geçirmeni dilerim.

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Merhaba,

Her üyenin önerisi benim için önemlidir öyle düşünmeyin elbetteki her konuda öneri sunabilirsiniz bize.

Önerinize gelecek olursak da;

Mesela şu üye rengi şu renk olsa daha canlı durur şeklinde bir düşünceniz var mı? Kısa bir zaman içerisinde üye renkleri ile ilgili ufak bir değişikliğe gidebiliriz üyelerin de fikirlerini almak bizi bu konuda rahatlatacaktır elbette.

Önerin için teşekkür ederim, düşünceni de ayrıca bekliyorum.

İyi vakit geçirmeni dilerim.

Mesela Tam kalın siyah olabilir yada kahverengi bu benim görüşüm tabiki ama görüşlerede saygım sonsuz Teşekkür ederim

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450

Mesela Tam kalın siyah olabilir yada kahverengi bu benim görüşüm tabiki ama görüşlerede saygım sonsuz Teşekkür ederim

Siyah olması yönünde düşünceni not aldım, mutlaka öncesinde bunuda değerlendireceğim.

Tekrar teşekkür ederim,

İyi forumlar.

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
S.a siteye girmekte zorlanıyorum ve çok yavaş neden acaba

OBERON

MFC Üyesi
Konular
2,670
MFC Puanı
1,410
Oyun tanıtım
Oyun incelemesi

Gibi bölümlerimiz yok bakıp gördüğüm kadarıyla özgün makale şeklinde sunumlar hazırlayabılırım ben bizzat o bölümün sorumluluğunuda alabilirim tabi sizin içinde uygunsa.
Pisadam

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Oyun tanıtım
Oyun incelemesi

Gibi bölümlerimiz yok bakıp gördüğüm kadarıyla özgün makale şeklinde sunumlar hazırlayabılırım ben bizzat o bölümün sorumluluğunuda alabilirim tabi sizin içinde uygunsa.
Pisadam

Merhaba,

O bölümler daha önce aktifti fakat Oyun kategorimiz indirme linklerinden dolayı ve bu indirme linklerinin bize yaşattığı bazı olumsuzluklardan dolayı kaldırıldı. İlerleyen zamanlarda düşünebiliriz tabiki neden olmasın. Teşekkür ederim.

OBERON

MFC Üyesi
Konular
2,670
MFC Puanı
1,410

Merhaba,

O bölümler daha önce aktifti fakat Oyun kategorimiz indirme linklerinden dolayı ve bu indirme linklerinin bize yaşattığı bazı olumsuzluklardan dolayı kaldırıldı. İlerleyen zamanlarda düşünebiliriz tabiki neden olmasın. Teşekkür ederim.

Ben teşekkür ederim katkımız olsun foruma :hi

mum

Özel Üye
Konular
2,214
MFC Puanı
1,030
MESAJ KUTUSU
Gelen Mesajlar: 1245
Giden Mesajlar: 175
Toplam Mesajlar: 1420

Kimseyle konuşmadığım, özel mesajım olmadığı halde sağ üstteki kısım böyle.

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Merhaba,

Telefondan web üzerinde girişlerde şifreyi yazdıktan sonra giriş yaptı görünüyor ancak sayfaya yönlendirince kendisi anında geri çıkış yapıyor, çerezleri temizledim yine denedim aynı sorun, farklı tarayıcılardan deniyorum aynısı oluyor. Ve Mobil web üzerindeki temada sayfa ekranı kaplamıyor. Küçültülmüş gibi acayip duruyor. Bunlarla ilgili bilgi verir misiniz ? Pisadam

Teşekkürler, iyi çalışmalar.

mum

Özel Üye
Konular
2,214
MFC Puanı
1,030
Forumda genel olarak tarihler;
02-06-2017
02-05-2017
08-04-2016
gibi gözüküyor.

Fakat olması gereken;
06-02-2017
05-02-2017
04-08-2016
düzeltilirse hoş olur. Kolay gelsin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...