• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Forumdan 5 kişiye çay ısmarla

Uur

Konular
11
MFC Puanı
34,210
@saphira @Sakil @Anka @Uur @Pozitivizm @DarkWoman @StigmatA @MonteKristo @Satürn :a-(160): :a-(160): :a-(160):
Teşekkür ederimm Sindy cimm bugün çok çalışıyorum bakamadım çok fazla ama içmiş kadar oldum ellerine sağlıkk :giggle::giggle::a-(212)::a-(212):

Elin kolun dert görmesin çok teşekkür ederim.. Benden de size pasta aman @Uur duymasın :D :D
Ben duymasam da kokusunu alırımmm :D
ama bu sefer alamadım işten güçten umarım ayırmışsındır bana da pasta yoksa dağıtırım buraları :p :D

@Uur a pasta falan yok, özel yaptım bi sağol kardeşim demedi fhkalzşMxl,)))

Cem cim canım benim tatlım şekerim yavrumm işlerin yoğunluğundan şaapamadım ama özel olarak teşekkürlerimi göndericektim :)
Şimdi den çook teşekkür ederim kardeşim teşekkürlerimi göndericektim kendim ellerimde teslim edicem bayramda :p :D

İnsan bi kerede sevgili üyelerim sizlere ozel pasta yaptim aldim nebilim bisey yapmaz mı yaaaa :cautious::sneaky::p hep uur hep uur :p
Dimii Dimii Hiiççç Heep uur heep sindy :p :D

Barnabas İncili

MFC Üyesi
Konular
34
MFC Puanı
640
Forumda o kadar kişiyi tanımıyorum ya da isimlerini unuttum. Evet galiba maalesef isimlerini unuttum. Ismarlasam herhalde Herkül abiye ısmarlardım. Az uyarı yemedim sonuçta dilim damağım kurudu bi çay iyi giderdi.

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
Kapattık o çay deFterini..

herkese afiyet oLsun..

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Bana kimse birşey ısmarlamıyor...
her zaman ki gibi merdivenlere oturup uzaklara bakmaya devam...

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Kalbimi kazandın küçük bi hareketle..
Sen ne istersen iste onu istediğin zaman ısmarlama elde etme hakkını kazandın benden..
Limit yok, sınır yok, koşul yok..
Teşekkür ederim:)