Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gabriel’in Cehennemi – Sylvain Reynard

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,192
  • MFC Puanı
    12,324
  • MFC Seviyesi

Kitabın Adı : Gabriel’in Cehennemi
Serinin Adı : Gabriel’in Cehennemi Serisi
Seri Sırası : 1
Yazarın Adı : Sylvain Reynard
Çevirmen : Belkıs Dişbudak
Yayınevi : OPTİMUM KİTAP
Sayfa Sayısı : 654

Uluslararası en çok satan yazarlardan biri olan Sylvain Reynardtan bir adamın bağışlanmasının ve kadının cinsel uyanışının unutulmaz öyküsü.
Hayli muammalı ve son derece seksi bir adam olan Profesör Emerson gündüzleri saygın bir Dante uzmanı olarak yaşamını sürdürür ama gecelerini hiç çekingenlik içermeyen bir cinsel zevke ayırır. Ün salmış yakışıklılığını ve üst düzey cazibesini kullanarak her hevesini tatmin etmeyi başarır ama için için de karanlık geçmişinden ötürü acı çekmekte tüm bağışlanma umutlarını yitirmiş olduğuna derinden derine inanmaktadır.
Masum güzel Julia Mitchell sınıfına lisansüstü öğrencisi olarak yazılınca cazibesi ve Juliayla olan esrarengiz bağlantısı yüzünden Profesörün hem kariyeri tehlikeye girecek hem de hayatında geçmişiyle bugününü karşı karşıya getiren bir olaylar dizisi başlamış olacaktır.
Gabrielin Cehennemi yasak aşk baştan çıkarma ve ruhsal bağışlanma gibi alanları yoklayan ilginçsürükleyici vahşicesine ihtiras dolu bir yolculuktabir erkeğin kendi kişisel cehenneminden kurtulup imkânsız sandığı şeye bağışlanmaya ve mutluluğa ulaşmasının öyküsüdür.
Sen sadece şanssızlıkları üzerine çekiyorsunBayan Mitchell bense günahların mıknatısıyım.
ÖVGÜLER:
Grinin Elli Tonunun yazarı rekabete hazırlan! SylvainReynard sahneyi sana bırakacakmış gibi görünmüyor.
Booksand Reviewstan Jessica Durham
E.L Jamesin Grinin Elli Tonu romanını bitiren kadınlar üzülmeyin. Daha fazla zevk alacağınız bir eseri elinizde tutmaktasınız. Bu roman içerdiği aşk ve romantizm bakımından Grinin Elli Tonuna en büyük rakip.
Kirsten Acuna
 
Üst Alt