Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gerçek gibi Efsane Resim Çalışmaları

DarkWoman

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
Konum
Germany
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2019
  • Mesajlar
    10,614
  • MFC Puanı
    52,832
  • MFC Seviyesi

Bugün sizlere, Airbrushing tekniği ile çizimler yapan Dru Blair’in paylaşımlarını listeleyeceğiz. Bu çizimlerin her biri uzun uğraşlar sonucu ortaya çıktı. Özellikle resimlerdeki detaylar hayran bırakacak boyutlara ulaşıyor.

Sizlere bazı dönemlerde yaptıkları tasarımlarla hepimizi şaşkınlığa uğratan sanatçıların çalışmalarını paylaşıyoruz. Bu sanatçılardan biri olan Dru Blair, “Airbrushing” tekniğini kullanarak süper-gerçekçi tablolar oluşturuyor. En ufak doku ve ışık detayına dahi dikkat edilerek oluşturulan bu çalışmalar, gerçekten çok güzel görünüyor.
Görselleri Instagram hesabı üzerinden paylaşan Blair, bu tarz çizimlere ilgi duymayanları bile kendine hayran bırakabilir. Özellikle portre çizimlerinde yer alan doku detayı, görsellerin gerçekliğini önemli ölçüde artıyor. Airbrush tecrübesini çeşitli kurslarla da aktaran Blair, bu kursu alan kişilere 3 ila 5 gün arasında dersler

veriyor.
 
Üst Alt