• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Gidemeyenler

Konular
135
MFC Puanı
5,250
Gidemeyenler, başlığını görünce birden kendimi düşündüm evet tatil anlamında gidemedim,belki isteyerek belki zorlanarak.Ama hayatımda ki gidiş çok büyük zira seçim yapmam gerekiyordu. Seçtim zor olanı, herzaman ki gibi zor ama heyecanlı olanı kendimi dövmeyi seviyorum mu ne?Dövmek dedim, yalnız bu yol nekadar zorsa bir okadar yeni bir başlangıç. Ben hep yeni bir başlangıç yapıyorum, dövmek dediğim de işte bu.

Hep zor olanı hep kendimi zorlayanı seçmek,acaba hatatım da neler yarım kalmışki hep yeni başlangıç.Bilmiyorum sadece içimdeki Hale'yi dinliyorum.Şimdi kendimle konuşuyorum ben hayır demeyi bilmeyen kişi HAYIRı öğrendim hayır güzelmiş.Ankaradaki hayat bitti, İstanbul hayatı başladı.Herkes tatilde iken ben 35 yıllık hayatımı sonlandırdım.

Benim için çok önemli olan sığınağım güçlü hissettiğim evimi dağıttım,bunu yaparken de hiç acı hissetmediğimi hissettim zaten orası beni terketmişti. Ben zorluyordum,şimdi daha rahatım, çıktığım yolculuk herzamanki gibi zor,hedefe odaklanırsam ve çalışırsam, bu son başlangıç olur.Çünkü kendim için yaptığım bir yolculuktayım bugüne kadar kendim için dediğim hiçbirşeyi kendim için yapmamışım şimdiki kendim için karar verdim...........

Tatil yapmadım ama kendi içimdeki yolculuk daha heyecanlı.Takıntıları bir bir atmak kendimle barış imzalamak ve artık kendimi cezalandırmaktan vazgeçmek hakikaten çok güzel.Artık mükafatları ve güzellikleri sevgiyle kabul ediyorum.Kendimi seviyorum..............

Yanımdaki tüm sevdiklerimi de seviyorum.

Amatör bir yazardan Alıntıdır..