• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Gonca Vuslateri'den kinayeli 'TOKİ' paylaşımı

RickyMartin

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
170
Oyuncu Gonca Vuslateri, sosyal medya hesabı üzerinden kinayeli bir paylaşımda bulundu. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'un TOKİ konutları için söylediği "Biraz dişini sıkarak biraz eşinden dostundan borç alarak bu bedeli karşılayabilir" ifadelerine gönderme yaptı.

Oyuncu Gonca Vuslateri, Twitter üzerinden “37 yaşındayım. 14 yıldır öğretmenim. Hayatımın 19 senesi okumakla geçti. Uygun fiyatlı salça alabilmek için bu akşam 3 tane market gezdim. Tüm bunlar bunun için miydi yani? Gerçekten berbat hissediyorum, artık dayanamıyorum” diyen bir kullanıcıya yanıt verdi.

"BİRAZ BORÇ ALABİLİRDİNİZ"
Bakan Kurum'un “Biraz dişini sıkarak biraz eşinden dostundan borç alarak bu bedeli karşılayabilir" ifadelerine gönderme yapan Vuslateri, “Tabii... Salça alamıyorsanız sizin suçunuz. Biraz borç alabilirdiniz akrabalardan” ifadelerini kullandı.
Kaynak: Cumhuriyet

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,800
gunde 5 tl bulamayanlar napsin kardes .)) pozi disimi sıkamM disime yazik .))))

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
177
MFC Puanı
41,880
Adamlar haklı.. diş sıkmayı bilmiyoruz.. kener sıkmayı bilmiyoruz.. ne var yani ? Adanlar saadet zincirlerini seviyorlar.. siz de kendi zincirinizi kurun diyorlar :a-(151)::a-(207):