Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Google sizi alerjilerinizden kurtarmak istiyor

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • Üyelik Tarihi
    16 Haz 2017
  • Mesajlar
    9,017
  • MFC Puanı
    114
  • MFC Seviyesi

Google sizi alerjilerinizden kurtarmak istiyorKızarık burunlar, ıslak gözler Google sayesinde tarihe karışacak gibi duruyor. İnternet devi, kısa süre sonra Arama kısmında günün polen tahminlerini vereceğini duyurdu.

Google, kullanıcılarına bölgelerinde havadaki polen seviyesini belirterek mevsimsel alerjilerden korunabilmelerine olanak sağlayacak.

Özellik yayına girdikten sonra Arama kısmında direkt olarak “polen durumu (pollen forecast)” yazıp sonuçları görüntüleyebileceksiniz. Arama sonuçlarında havadaki polen yoğunluğunu gelecek beş günü de kapsayacak şekilde görebileceksiniz.

Video oynatıcı

00:00

00:00

Google güvenilir verilere ulaşmak için The Weather Channel ile anlaşma yaptı. Böylece Arama kısmında sunduğu verilerin doğruluğunda ve güvenilirliğinden emin olacak.

Sadece arama sonuçlarında bu veriye ulaşmayacak kullanıcılar. Aynı zamanda ne zaman normalin üstünde bir polen dağılımı olursa o zaman da bildirimler alacaklar. Böylece hazırlıklarını yapacak vakitleri olacak kullanıcıların.

*
 
Üst Alt