• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Bu, hızlı yüklenen mobil optimize edilmiş bir AMP sayfadır, gerçek sayfayı yüklemek istiyorsanız bu metni tıklayın.

Görümcem eşime sürekli beni kötülüyor ne yapmalıyım?

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
az çok tahmin etmiştim senin gibi sanslı olanlarda var sarkı iyi gelmiş sana o zaman

altda kalirmiyim sanada oguz yilmazdan Eniste sarkisi Gelsin ozaman

evet bu arada ben cok sansliyim kaynana kayinbaba ve kayin elti konusinda. o yuzden hicbir kaynana gorumceye kotu dusunceler besleyemiyorum cok iyi niyetliyim

Konular
14
MFC Puanı
170

altda kalirmiyim sanada oguz yilmazdan Eniste sarkisi Gelsin ozaman

evet bu arada ben cok sansliyim kaynana kayinbaba ve kayin elti konusinda. o yuzden hicbir kaynana gorumceye kotu dusunceler besleyemiyorum cok iyi niyetliyim

yahu sen hazır evlisin yengesin bana enişte gelmesin baska bişi yolla olmaz bu haksızlık bide nefret ediyorum ben o sozden ben halamın eslerine abi kardeslerimin eslerine adları ile hitap ederim enişteye gıcığım

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
yahu sen hazır evlisin yengesin bana enişte gelmesin baska bişi yolla olmaz bu haksızlık bide nefret ediyorum ben o sozden ben halamın eslerine abi kardeslerimin eslerine adları ile hitap ederim enişteye gıcığım

evlenince bunu dile getirebilirsin eniste demeleri gerekmez. benim kardesimde esime abi der eniste demez. mesela bende 2 yas kucugum kayinbiraderime yenge deme ismimle cagir dedim ama malesef kabul etmediler bana kalsa bende yenge demelerini istemem

Konular
14
MFC Puanı
170

hmmm deneriz bakalımolursa bana abi deyin üleynnn he iyiymiş

Konular
1
MFC Puanı
30
Görümcen eğer bekarsa, aracı ol evlendir kocasından memun kalırsa kötülemez

eğer evliyse kocasına şikayet et senin eşin böyle böyle böyle

dişe diş taktiği

yukarıda öldürmekte denmiş bunlar yetersiz kalıyorsa o yol kesin çözümdür denenebilir