• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Grup Mikser

Muhtar

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
soru 1 şikayet ettinmi

soru 2 sen niye devam ediyorsun tahrik etmeye

soru 3 içinde kalan ne ? iddia ettiği gibi banlanmıs bir uyemisin de hala uzatıyorsun ?

soru 4 o konuyuda okudum ima ettiğinde isim vermemiş girmeseydin ikazını ozelden etseydin kim haklı kim haksız umrumda değil ama senin su an yaptığın resmen tahrik amacın sanırım gulun dediği gibi banlandıktan sonra armı yaptın zorunamı gitti hala burdasın hadi burdasın bak insan gibi rica ediyoruz uzatma diye .. alıntı yapmana gerek yok okudum hepsini...

Ben burda normal gelip yazıp,takılırım kimseye hesap vermek zorunda değilim,kaşıyanıda kaşırım.

Onun yaptığı atar benim zoruma değil boşa gider :))).

Küfür etmek serbest galiba bu üyeye ?

Konular
14
MFC Puanı
170
Ben burda normal gelip yazıp,takılırım kimseye hesap vermek zorunda değilim,kaşıyanıda kaşırım.

Onun yaptığı atar benim zoruma değil boşa gider :))).

Küfür etmek serbest galiba bu üyeye ?

sana konuya yazma bu konuya girme diyenmi olmus bunu yazdın onu anlamadım ? sana konuyu uzatma sikayet ettinse dedik hala ne uzatuyorsun... evet sende kaşınıyorsun demekki ?

belli belli boşa gitmiş onca fevreran niye anlamıs değilim

kufre gelince ettiği sozu okudum düzeltme bence erdemdir .. sende oyle olsan keşke

Muhtar

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
sana konuya yazma bu konuya girme diyenmi olmus bunu yazdın onu anlamadım ? sana konuyu uzatma sikayet ettinse dedik hala ne uzatuyorsun... evet sende kaşınıyorsun demekki ?

belli belli boşa gitmiş onca fevreran niye anlamıs değilim

Kardeş öncelikle laflarına dikkat et , tamam o hakaretlerin aynısını misliyle sana ediyorum ve susuyorum,bakalım napıcaksın :D

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Gencler tamam dedik konuyu kapatin dedik anlamadiniz tekkelime daha yazmayın lutfen.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
@Gülendam amerikan polisi gibisin. :DHerşey bitiyor sonra neoldu? : D