• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

GÜLERSEN, KAYBEDERSİN! | S2E11 w/ Çok Güzel Hareketler 2 Ekibi

Konular
91
MFC Puanı
1,220
birincisini daha çok beğenmiştim :s76:

Konular
817
MFC Puanı
190
Buka çok güzeller bak ilk bölümler biraz bocaladılar sonra toparlıyorlar süper şeyler çıkıyor :D

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Ya onların yeri çok farklı , ama bunlarda 2 3 yıl sırf bu program için eğitilmişler ki fena da değiller. Daha henüz tazeler , azıcık daha pişmeleri gerekiyor. Şansı kesinlikle hak ediyor.

Buka çok güzeller bak ilk bölümler biraz bocaladılar sonra toparlıyorlar süper şeyler çıkıyor :D

ben gülersen kaybedersin için demiştim. mesela şu bölüm efsanedir benim için ;

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Konular
817
MFC Puanı
190

bu konu gülersen kaybedersin konusu değil mi?neden ilk ekip derken çgh 'nin teeee ilk ekibini kastedeyim? :s95:

bkz. ilk ekip derken;

bu bölümü diyordum. :f2:

ki konu başlığına da çgh 2 ekibi yazmışsın Joe ah Joe ah :d

kafalar karışık sanırım? :D

İşte benim dediim bu yaa bu süper harikaaa :D :D

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850

bu konu gülersen kaybedersin konusu değil mi?neden ilk ekip derken çgh 'nin teeee ilk ekibini kastedeyim? :s95:

bkz. ilk ekip derken;

bu bölümü diyordum. :f2:

ki konu başlığına da çgh 2 ekibi yazmışsın Joe ah Joe ah :d

kafalar karışık sanırım? :D

Yooo çgh ekibi diye yazmadım :D Bu konu çgh 2 . Kendine gel buka :D :D Bu Videodakiler çgh2 nin oyuncuları :D