• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hakan Ural'dan tartışma yaratan sözler: Z kuşağı oy kullanmamalı

Ragnar

Emektar Üye
Konular
1,446
MFC Puanı
37,550
Neler Oluyor Hayatta programının sunucusu Hakan Ural, Z kuşağına yönelik yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Ural, "Ülkede siyasetle bir alakan yok. Ülkenin kendisiyle ilgili yakın geçmişini bilmiyorsun, geçmişini bilmiyorsun. Rica ediyorum gerçekten, bu farkındalığı yoksa oy kullanmamaları lazım bence" dedi. Ural'ın bu sözleri sosyal medyada tartışma yarattı.
Yorumculuğunu yaptığı"Neler Oluyor Hayatta" isimli programda "Z kuşağı eski siyasetçileri ne kadar tanıyor?" başlığıyla yapılan bir sokak röportajını değerlendiren Hakan Ural, Z kuşağının oy kullanmaması gerektiğini söyledi.

"RİCA EDİYORUM FARKINDALIK YOKSA OY KULLANMASINLAR"

Hakan Ural canlı yayında konuyla ilgili şunları söyledi; "Ülkede siyasetle bir alakan yok. Ülkenin kendisiyle ilgili yakın geçmişini bilmiyorsun, geçmişini bilmiyorsun. Bugün bu ülkede ne olduğunu bilmiyorsun, bu ülkenin nelerle mücadele ettiğini bilmiyorsun, ideololojik olarak olgunlaşmış düşüncen ve fikrin yok ama oy atıyorsun. Belirleyicisin. Çok üzücü ve ürkütücü değil mi bu? Ben rica ediyorum gerçekten, bu farkındalığı yoksa oy kullanmamaları lazım bence."

Alıntıdır

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Hakan URAL'a sormak lazım...

1.Sen ne kadar biliyorsun ülkenin siyasi geçmişini....
2.Sen ne hakla Anayasal Hak olan oy verme hakkını kullanımına mani olmaya çalışıyorsun.
3.Z kuşağı bu ülkenin vatandaşı değil mi? Nereden gelir senin böyle ferdleri küçümseme inayetin.

Son düzenleme:

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
zamanında askere gitmemek için çürük raporu alan ve bunun içinde cezası olan mı söylüyor bunları? ne münasebet.