• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Haluk Levent Hayranının Kavalyesi Oldu

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Haluk Levent Hayranının Kavalyesi Oldu

Haluk Levent'in bir takipçisi ünlü rock'çının mezuniyet balosunda kavalyesi olmasını istedi. Aylarca bıkmadan usanmadan Levent'i mesaj yağmuruna tutan genç kız, isteğine ulaştı.

Takipçisinin “Abi cuma günü mezuniyet var. Benim hala umudum var. Kavalyem olursun bence…” mesajına kayıtsız kalamayan Haluk Levent genç kıza “Aylardır yazıyorsun. Söz kız! Cuma müsait olursam kavalyen olacağım” diyerek karşılık verdi.

Ziynet adlı takipçisinin mezuniyet balosuna kavalye olarak dahil olan Haluk Levent, gecenin fotoğraflarını da sosyal medya hesabında paylaştı. Levent’in jesti sosyal medyada fırtınalar estirdi. Kısa sürede TT olan Haluk Levent için övgü dolu binlerce tweet atıldı.

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
haluk levent her ne kadar siyasi görüşü sebebiyle çok beğenilmese bile sanatçı gibi sanatçı.
çok renkli ve değişik biri.konserine gitmiştim.sesini söylemeye bile gerek yok.
tebrikler.

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Helal olsun be.

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Haluk Levent çocukluğumuzun sanatçısı ve baba adamdır genç yüzleri güldürmek ne kadar da güzel bir davranış.

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,660
haluk leventi çok severim işte kader gülmedi adama

dELi

Özel Üye
Konular
27
MFC Puanı
280
Valla takdir ettim Haluk abiyi. bugun bende sosyal medyada denk geldim bu habere gayet güzel olmuş bence.