• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hangi Anti-Virüs Güvenlik Paketini (Yazılımını) Kullanmaktasınız?

Anti-Virüs Güvenlik Paketlerinden Hangisini Kullanmaktasınız?

• Kaspersky

Kullanılan: 0 0.0%
  • Norton

• G Data

• F-secure

• BitDefender

• Panda

• ESET

Kullanılan: 1 50.0%
  • Avira

• AVG

• WebRoot

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Açıklama:

Mükemmel, dört başı mamur koruma diye bir şey olmadığını biliyorum. Zararlı kodlar bilgisayara ulaştıktan sonra tüm güvenlik paketlerinin eli kolu bağlanıyor.Bu durum çok ciddi. Paketler tarayıcıda yemleme koruması kısmında da zayıf.Bir acil durum CD’si de iyi fikir olabilir.Ama bazı üreticiler sorumluluğu kullanıcıya yıkıyor. İşin olumlu yanı, hiç değilse bazı üreticilerin kaynak kullanımını iyileştirmesi. Yine de hedeflerine ulaşmaktan çok uzaklar.

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Bugüne kadar kullandığım antivirüs yazılımları içinde en iyisi budur.Düşük CPU kullanımı , hızlı tarama ve arkaplanda kendini unutturması ve avcı modunda hazırda bekleyip, anında müdahale edebilmesi çok iyi.....

Ayamutura'nın Sisteminden ;

Ekran Alıntısı_1.jpg

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Kullanmakta olduğum webroot antivirüs yazılımı hakkında inceleme yazısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kod:
https://tr.safetydetectives.com/best-antivirus/webroot/

Yazılım hakkında görüşüm
Bir kez kullanmaya başladıktan sonra şöyle diyeceksiniz kendi kendine "Daha önce niçin bunu kullanmadım ki.....?!"

Konular
0
MFC Puanı
340
Kaspersky kullanıyorum. Önceden Mc Afee kullanıyordum. Son 1 aydır buna geçtim.