• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hangi Burçlar Birer Kedi İnsanı?

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450

Kedi Kadar Miskin Boğa

Kedi insanları ile kediler arasında yakın bir bağ olduğu malum. Boğalarla ortak özelliklerine bakıldığında ise miskinlik ilk sırada. Ömrünün yüzde 66’sını uyuyarak geçiren kediler gibi Boğalar da uzun süreli uykuların müptelası. Sadece o da değil; kurdukları düzenlere düşkün olmaları, çok daha evcimen bir yapıya sahip olmaları ve anlaşılması kolay insanlar olmamaları da onları kedi insanı yapan özelliklerden yalnızca birkaçı.

Titizlikte Kedilerle Yarışan Başak

Yapılan bir araştırmaya göre kedi insanları anksiyete ve strese çok daha yatkın. Kediler gibi sürekli mır mır söylenen, üzerlerine gelindiğinde dayanamayıp tırnaklarını çıkaran kimseler. Daha şimdiden Başaklarla birçok ortak yanları çıktı bile! Gel gelelim, onları ruh ikizi yapan özelliklerine. Temizlik takıntılarında birbirleriyle yarışabilirler. Hemen her fırsatta tüylerini temizleyen ve pisliğini kimselere göstermeyen kediler, titizlikte dünya markası Başaklarla aynı evdeyse kıyasıya bir yarışa bile tutuşabilirler.

Ne Düşündüğünü Kimsenin Bilemediği Akrep

Kediler ve Akrepler arasındaki en güçlü bağ, şüphe yok ki gizemli ve içlerine kapanık hallerinde gizli. Ne düşündüklerini ya da ne istediklerini çözebilmek çok da mümkün değil. Sanki her şey sadece kendi kafalarında olup bitiyormuş gibi. O yüzden birbirlerini en iyi anlayacak olanlar, yine söz konusu ikiliden başkası değil.

Yalnızlığın Safında İlerleyen Kova

Hani bir kediyi kucağına alıp sevmek istersin de bir anda “Ne oluyor kardeşim?” der gibi miyavlayıp tırnaklarını gösterir ya… İşte tipik bir Kova hareketi! Onların düzenine müdahale etmek ya da bir başlarına kurdukları dünyalarına bodoslama giriş yapmak için deli olmak gerekir. Bireyselliklerinden fazlasıyla hoşnut olduklarından, onlar bir adım atmadan fiziksel temasa geçmemek en akılcı yol olabilir.

moyra

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Ben yine yokum neden çünkü kedi değil koçum??

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Ben varım her nedense çözemedim:)