Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hangi Erkeğe Nasıl Davranmalı?

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,142
  • MFC Puanı
    10,494
  • MFC Seviyesi

Aramayanlar
En zor erkek modelidir. Biz kadınları sinir ederler. Saatlerini telefon başında geçirmek zorunda bırakabilirler. Onu tekrar aramayın ve karşınızda bir çocuk olduğunu bilin, onu kendi haline bırakın.


Hep arayanlar
Bunu ortasını bulmak zor görünüyor değil mi? Ya hiç aramıyorlar, ya nefes aldırmıyorlar… Eğer becerebilirseniz, karşınıza alıp konuşun ama kırmayın, tabii kaybetmek istemiyorsanız.

Cimriler
Erkeğin cimrisi de hiç çekilmiyor değil mi? Peki cüzdanını evde unutup, hesabı size yıkmaya çalışan modellere denk geldiniz mi? Elbette ilişkilerde paylaşımlar karşılıklıdır ama bu modelde karşılıklı anlayış olmayabilir, kaçın!

Fazla kıskançlar
İlk başta çok şirin görünebilir ve hatta size olan sevgisinin bir işareti olarak görme saflığına düşebilirsiniz. Ancak ileride pişman olmamak için, kıskançlığın dozunu iyi gözlemleyin.

Fanatik
Takım delileri, futbol aşıkları, onlarla geçinmenin iki yolu var, ya sevin, ya terk edin!

Bilgisayar başından kalkmayanlar
Eğer bir oyun manyağı ile birlikteyseniz, siz de o oyunu öğrenin ve hatta o kadar iyi öğrenin ki, onu yenin. Böylece o oyunu oynama zevki kalmaz.

Temizlik takıntısı
Siz sadece kadınlar mı temizlik takıntısına sahip sanıyordunuz, yanılıyorsunuz! Bir erkeğin titiz olması elbette kötü değil, hatta avantajlı bile ama bu durumun psikolojik bir hastalık olup olmadığını iyi görmek gerekir.

Alınganlar
Her söze, her espriye alınan erkeklerle birlikte olmak zor değil mi? Her eleştiriye büyük tepkiler veren bir erkek bir süre sonra cazip gelmeyebilir.

Dağınıklar
Aynı evde yaşayana kadar sorun yok ama ya evlenme teklif ederse? Kabul etmeden önce düzenle ilgili bir anlaşma yapsanız iyi olur gibi görünüyor.

Paranoyak
En tehlikeli erkek tiplerinden biridir. 5 dakika geç kalsanız, sizin başka bir erkekle birlikte olduğunuzdan şüphelenen, sürekli senaryolar kuran ve kendi kurduklarına inanan adamlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz
 
Üst Alt