• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hani ben hoca değildim!

Konular
4,091
MFC Puanı
40
Kendisi ile ilgili olumsuz eleştirilere karşı hep suskun kalmıştı İsmail hoca. Duygularını içine atmış, sahada konuşmayı tercih etmişti. Şimdi Fenerbahçe ile rekorlar kırıyor. Suskunluğunu bozdu. Şimdi soruyor:

F.Bahçe'de Ersun Yanal'ın görevi bırakmasıyla göreve getirilen İsmail Kartal, geçirdiği zor ve sıkıntılı günlerin ardından şimdilerde dünyanın en mutlu insanlarından biri. 5-0'lık Gaziantepspor galibiyeti, başarılı teknik adamın mutluluğunu daha da arttırdı. Bu zafer, Fenerbahçelilerin kalbindeki yerini daha da yüceltti. Şimdi ise konuşma sırası onda. Bakın içini nasıl döktü İsmail hoca:

Kendimi F.Bahçe'ye adadım
"Gerçekten çok zor günler geçirdim, hâlâ da geçiriyorum. Televizyonları izleyemez, gazeteleri bile okuyamaz olmuştum. Çok ama çok ağır hakaretlere maruz kaldım. Bu hakaretler hâlâ da devam ediyor. Giyimim den oyuncu seçimlerime, hocalığımdan taktiksel tercihlerime kadar ağır eleştiriler aldım. Ancak ben bazıları gibi sürekli konuşmak, her şeye cevap vermek yerine susmayı tercih ettim. Kendimi sadece işime ve Fenerbahçe'ye adadım. Şimdi merak ediyorum... Bana 'Hoca değil' diyenler şimdi nerelerde, neler yapıyorlar, nerelerde kendilerini gizliyorlar acaba.

İş mayıstan önce de bitebilir
Gele ceğe artık daha umutlu bakıyorum. Fenerbahçe için daha umutluyum. Şampiyonluğa olan inancımız takım halinde her hafta biraz daha artıyor. Aldığımız sonuçlar değil, oynadığımız futbol bizi daha çok umutlandırıyor. Takımımla gurur duyuyorum. Bir fikstür avantajımız var, bunu en işi şekilde kullanmak istiyoruz. İç sahada oynayacağımız derbilerin şampiyonluğu belirleyeceğini düşünüyoruz. Eğer bu maçları kayıpsız atlatırsak, lig mayıstan önce de bitebilir. Ancak futbol bu, asla şımarmayacağız. Asla ve asla peşin hükümlü olmayacağız."

ŞAKAYLAKARIŞIK SİTEM
İsmail Kartal, 5-0'lık sonuca rağmen Gaziantep'te Mehmet Topal ve Diego'nun performansından memnun kalmadı. Diego, takım ilk gol sonrası geri çekilince, etkinliği sıfıra indi ve 2. yarıda oyundan alındı. Topal'ın ise riskli hamleleri İsmail hocanın yüreğini ağza getirdi. Sarı kart da oyununu etkiledi. Kartal, maç sonrası takımı kutlarken, Topal ve Diego'ya da espriyle karışık, "Sizi unuttum sanmayın" dediği bildirildi

REKORLARIN ADAMI
Fenerbahçe, 20. haftalar itibariyle son 9 sezonun en yüksek puanını (46) topladı. Bu performans, Ersun Yanal yönetimindeki takımı (44) geçti.

Ligin ilk 20 haftasında kalesinde 14 gol gören Sarı Kanarya, son 10 sezonda en az gol yediği 20 haftalık periyodu yaşıyor. Fenerbahçe, son 7 karşılaşmada ise sadece 1 gol yedi.

Spor Toto Süper Lig'de 14 haftadır mağlup olmayan (1 galibiyet, 3 beraberlik) sarı-lacivertli takım, deplasmanda oynadığı 11 resmi maçta 9 galibiyet, 2 beraberlik aldı. F.Bahçe, son 5 dış saha maçını da kazandı.

5-0'LIK Gaziantepspor zaferi, Fenerbahçe'nin son 4 sezonda elde ettiği en farklı skorlu deplasman galibiyeti oldu.