• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Harbi Sözler

DeStina

MFC Üyesi
Konular
11,091
MFC Puanı
27,850
Harbi Sözler

----------------------------------------------------------------------
doğduğum kusurdu yaşantım hata ben isyan ederim böyle hayata...
Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır...
------------------------------------------------------------------------------
biz her ne kadar loş ışık altında mini etekli kızlarla dans etmeyi bilmesekte mahalle köşelerinde yağmur altında delikanlınca sewmesini herkesten daha iyi biliriz...
---------------------------------------------------------------------------------
Bu masaLar boş kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara birşey oLmaz yaLniz cicekLer soLar. Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Taşin kaLbi yoktur ama onu biLe yoksun sarar...!
--------------------------------------------------------------------------------------
hayat buysa üstü kalsınnn...
-------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------
Aşk'ın bir masal kitabı vardır
Yaşananlar farklı olsada hep aynıdır
Eksik olan tek son sayfadır
O nuda yaşayanlar yazmalıdır..
-----------------------------------------------------------------------------
yüreğimde söylenmemiş sözlerin acısı,
ellerimde ellerini tutamamış olmanın sızısı
bu benim heralde alnımın yazısı
sen mutlu ol yeter canısı.......
--------------------------------------------------------
Ne yazilmali ki silinip gitmesin....
ne söylenmeli ki unutulup bitmesin.
----------------------------------------------------------------------------
SEVME SEVSİNLER DEĞER VERSİNLER.AĞLAMA AĞLAT Kİ DEĞERİNİ BİLSİNLER.
Bir çiçegim vardi, adini ask koydum; KOPARDILAR, Bir çiçegim vardi, adini sevgi koydum; SOLDURDULAR, Simdi yine bir çiçegim var, adini izdirap koydum; NE KOPARAN VAR, NE SOLDURAN..
-----------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------
KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiR.kIr kALbİmİ GöNLüN oLsUn.aL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUN.ŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıM aL bUdA SaNa KaPaK oLsuN..!!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz. Bizi arama lüks meyhanelerde ,biz dost sarabı icenlerdeniz.Bize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz
-----------------------------------------------------------------------
her gülen yüzü sanma bahtiyar,,,
her kahkahanın ardında binlerce gözyaşı varr,,,

DeStina

MFC Üyesi
Konular
11,091
MFC Puanı
27,850
Bilmesekte Zengin çocukları gibi parlak taşların üzerinde dans etmeyi elbette biliriz Allah'ına Kadar Delikanlı Gibi Sevmeyi!!!
-----------------------------------------------------------------------------
Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum
----------------------------------------------------------------
beni yüreklendrecek bir söz söle şehrin tutsaklarına salayım kalbimden beni yüreklendirecek bir söz söle kurşunu kafama sıkayım öylesine
----------------------------------------------------------------------------------

Eskiden olsa arkandan bakar ağLardım,şimdi arkama biLe bakmam.Eskiden uğruna dünyaLarı yakardım,şimdi bir K!BR!T bile çakmam...!
---------------------------------------------------------------

Sen Benim Adımı Bile Anamazsın...Bırak Dost Kalmayı Sen Benim Düşmanım Bile Olamazsın!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ben Büyük Rüzgarların Adamıyım Benim Sevdalarımda Büyük Olur Öfkelerimde Ben Seversem Destan Kızarsam Katliam Olur...!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------
GİDEN GİTSİN,YANGINLARDA SÖNER.ARKAMA BAKMAM BEN ÇÜNKÜ KRALLAR ÖNDE GİDER...

DeStina

MFC Üyesi
Konular
11,091
MFC Puanı
27,850
Nefes almak harap olmuş bedense harap elimizden düşmüyor nedense esrar şarap ümit etmek zaten bana çoookkk uzak be kardeşim

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam öldürmek nede haraç yemektir. Delikanlılık akşam olunca evine ekmek götürmektir

Uyumak zor , uyanmak kolay olacak ... Sabahı iple çekeceksin ... Ne geceler rahatlatacak seni ne gündüzler , ölmeyi isteyip ölemeyeceksin

Millet dayı oImuş etrafı boş bıraktık çakal dolmuş yürüdüğümüz gayri meçhul yolmuş alem dedikleri şey meğersem buymuş harbiden halimiz duman olmuş...

Resti çektim kadere Belki isyan oldu taştı tek Bir Başıma kaldım kahbe acısı Bende saklı ama Bundan sonra boşverdim aşkı

Arama beni boş sokaklarda çekiyorum seni düşünerek cığara, harbi adamda olmaz yalan sevgim oldu yanında yalan…

Yalan sokaklarda buldum seni bilemezdim seni böyle seveceğimi , sensizlik oldu şimdi sonum, ölüm olucak artık sonum…

Dertlerin sonu gelmez , sevdim seni bitmez bu sevgi, sevgilerinde sonu yok sevdim seni olamadın benim gibi…

Aşk gecekleri göstermektir sanal oyunlar peşinden koşup seni seviyorum demek değildir seviyorsan sonuna kadar gideceksin, gidemiyorsan bitireceksin...

Sensiz olduğum her an kalbim duracak sanki o an, sensin benim sözlerim aşkındır benim nefesim

Sen sadece vasiyetimi yazdığım kâğıdın üstündeki kelimelerin sonundaki nokta olursun…

Yeni bir aşk sayfası açaçağım kendime, karalama sevgiler bitti artık ömrümde sana yol verdim güzelim güle güle…

Yeni bir sayfa açtım kendime içinde sen yoksun kalbim hayvanat bahçesi değilki içinde köpekler bulunsun.

Nefes aldığım zaman seni görüyorum inan, sensiz geçen zaman hep oluyorum bunada inan….

Azrail geldi artık bu sevgi bitti dersin, benim sevgimi azrail kıskanıyor o yüzden bu canı alıyor.

Biz ölmek için doğduk güzelim, azrail alır benim canımı ne aşk bitirir beni ne sevgi Allahım var yalan gerisi...

Yok bu sevdanın sonu, aşk benim için dipsiz kuyu, sana bu yazılarım iyi oku, sevme beni başka sevdalarda bul kendini…

Harbi adamız bizde olmaz geri, takarız vitesi 5 e gideriz ileri, arkaya bakma dönemezsin geri, bu alemi ben dizerim önüme aşkımı izler hepsi...

Aşklarımız sanal değil güzelim harbi biz sevdikmi gideriz ebedi senin gibi insanların yeri bar köşeleri, benim aşkım boğar seni…

Yazılarda anlatamadım sevgimi ne yaparsın güzelim sözlerimiz harbi seviyoruz işte varmı ötesi?

Bir sigara yaktım izledim seni, bir jilet vurdum koluma kanımda gördüm resmini…

Biz afilli sözler söylemeyiz sevgilimize biz sosyetik kelimeler tüketmeyiz aşkımıza biz harbi adamız severiz belaya bulaşırız, biz delikanlı adamız sevdik mi allahına kadar taparız…

Delikanlı adam harbi olmalı arkadan konuşup da dedikodu yapmamalı...

Zar atmam şansa inanmam ortada bi şans varsa onuda ben yaratırım.

Bir çığlıktı yanlızlığım hepiniz sağırdınız .

Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler, bağrına taş basarsın acılar birgün diner. Giden gitsin aldırma yangınlarda soner... Sakin dönüp bakma ardına kral’lar önde gider...

Her zaman mutluluğun doruğundayken gülünmez, bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurum kenarındayken bile gülümseyeceksin.

Harbi erkek kaba gücünü, güçsüz insanlar üzerinde kullanmaz

Hayatta edindiğim tecrübeler, yediğim kazıkların toplamıdır

Harbi erkek “seni seviyorum” demekten gocunmaz

Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.

Harbi erkek susacağı zamanı da, konuşacağı zamanı da iyi biIir

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum

Namımızın büyüklüğü, dostlarımızın büyüklüğündendir

Konular
45
MFC Puanı
430
Bi tane de harbi söz ben söyliyim bi yerde gördüm şimdi.
Hayat 7 kez boşanan seda Sayanın evlilik programı yapması kadar saçma :D

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
Her şey değişiyor,Beklemek bile;Daha önce bi köşede beklerdik sevdiklerimizi,şimdi masabaşında onlina olmasını bekliyoruz..