• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Konular
1,018
MFC Puanı
4,910
Nantes Başkanı Waldemar Kita, PSG’nin süper yıldızı için, “Hatem Ben Arfa ile ilgileniyoruz ama o büyük ihtimalle Türkiye’ye gidecek” dedi

Mehmet Ekici, Dirar ve Valbuena'yı renklerine bağlayan Fenerbahçe'nin bir diğer bombası da Hatem Ben Arfa olacak gibi görünüyor. Bir süredir Fenerbahçe ve Galatasaray'la adı anılan PSG'nin forveti için dün Fransa'dan çarpıcı bir açıklama geldi.

Nantes Kulübü Başkanı Waldemar Kita, transferle ilgili soruları yanıtlarken, "Hatem Ben Arfa ile ilgileniyoruz ama o büyük ihtimalle Türkiye'ye gidecek" dedi.
PSG GÖZDEN ÇIKARMIŞTI

Kita'nın bu sözlerinin ardından Fenerbahçe'nin gizli bir şekilde yürüttüğü Hatem Ben Arfa operasyonunda başarıya ulaştığı yorumları yapıldı.

30 yaşındaki Ben Arfa, Nantes ve Fenerbahçe'nin yanı sıra Fransız Nice kulübünün de markajı altında. PSG ile bir yıl daha sözleşmesi olan yıldız futbolcu geçen sezon ligde 23 maçta gol atamayıp sadece iki asist yaptı. Bu düşük performans üzerine de gözden çıkarıldı.

Hatem Ben Arfa kimdir?

Paris Saint-Germain'de forma şansı bulmakta zorlanan Hatem Ben Arfa, Dick Advocaat'ın da ısrarla istediği bir futbolcu. Futbola Lyon'da başlayan Hatem Ben Arfa, Lyon'da başka bir Fransız devi Marseille transfer oldu. Marseille'da 75 maçta 14 gol atan Fransız futbolcu, Newcastle United'a transfer oldu. Newcastle United'da 3 sezon forma giyen yıldız oyuncu buradan Hull City'nin yolunu tuttu

Hatem Ben Arfa'nın kariyerinde tekrardan çıkış yakaladığı takım ise Nice oldu. Geçen sezon müthiş bir performans gösteren Hatem Ben Arfa, buradan dünya devi Paris Saint-Germain'e transfer oldu. Paris Saint-Germain'de forma şansı bulmakta zorlanan Hatem Ben Arfa Fenerbahçe'de eski günlerine dönebilecek mi merak konusu.

8363663.jpg