• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

“Hedefimiz 5. yıldız”

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
“Hedefimiz 5. yıldız”​

5Q9OAl.jpg

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, ”Ben daha evvel de söyledim, şimdi de söylüyorum, bu bir hayal ama neden olmasın, 3 yıldız yetmez, 4 yıldız yetmez, hedefimiz 5” dedi.

Beşiktaş, Süper Lig'in son haftasında evinde Osmanlıspor'u 4-0 mağlup etti. Karşılaşma sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, "Bugün daha özel bir gün. Beşiktaş'ın şampiyonluğu hem Beşiktaş'a hem de Türkiye futbolseverlere hayırlı, uğurlu olsun. Beşiktaş taraftarı bu mutluluğu hak eden taraftı. Biz onların mutluluğu için gereken mücadeleyi verdik. Karşılığını aldığımız için çok mutluyuz. Ben daha evvel de söyledim, şimdi de söylüyorum, bu bir hayal ama neden olmasın, 3 yıldız yetmez, 4 yıldız yetmez, hedefimiz 5. hayırlı olsun" şeklinde konuştu.

fotomac