• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hedefleri Rio

Konular
4,091
MFC Puanı
40
23 yaş altı ve gençler Avrupa Şampiyonası’nda 2 altın 2 gümüş 1 bronz alan Ayşegül Çoban ve Hacer Demirel mutluluklarını Fotomac.com.tr ye’ anlattı. Beden Eğitimi Oğretmeni olarak atamalası yapılan Ayşegül,“Madalyalarımı tüm oğretmenlere armağan ediyorum. Çok mutluyum, bu ikinci kez Avrupa şampiyonluğum. Tayland’daki Üniaversite Oyunları’nda da madalya alacağıma inanıyorum. Asıl hedefim 2016 Rio olimpiyatları” dedi.

48 kiloda silkmede 89 kilo ile altın, koparmada 69 kilo ile gümüş, toplamda ise 158 kilo kaldırararak tam üç madalya kazanan Hacer Demirel de beden eğitimi oğretmeni. Hacer, "Tüm oğretmenlerime teşekkür ediyorum. Benim kardeşim Hatice de 69 kiloda dünya şampiyonu. O da burada yarışacak. Ondan da altın bekliyoruz. Hatice de altın alırsa dünyalar bizim olacak. Ben de Rio'da yarışıp ülkeme madalya getirmek için var gücümleçalışıyorum" dedi.

Antrenor Serap Ünlü, "İki oğrencimin Limasol'da madalya almalarına çok mutlu oldum. Konya'nın Kuyulu sebip Halter takımında 10 yıldır bugünü bekleyerek hazırlandık. Şimdi başarıları gormek beni çok duygulandırıyor. Çok mutluyuz" diye konuştu.