• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Here-Türkiye 2016-Q4 Harita igo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
124
MFC Puanı
8,290
Olm bi yürü git lan kim bilir ne paylaşıyon :sigara

halboy

MFC Üyesi
Konular
24
MFC Puanı
0
Olm bi yürü git lan kim bilir ne paylaşıyon :sigara

Sözlerinize dikkat edin indirmeyi bilmiyorsanız yardım isteyin download altındaki tiki kaldırın sonra download deyin dosya iniyor şu ana kadar diğer forumlarda 600 üzerinde download yapıldı sizin gibi mesnetsiz cevap yazan olmadı

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Sözlerinize dikkat edin indirmeyi bilmiyorsanız yardım isteyin download altındaki tiki kaldırın sonra download deyin dosya iniyor şu ana kadar diğer forumlarda 600 üzerinde download yapıldı sizin gibi mesnetsiz cevap yazan olmadı

İndirmeyi :D Töbe yarabbim. İnsan oraya bi açıklama yazar bu link nedir ne değildir diye. :sigara

halboy

MFC Üyesi
Konular
24
MFC Puanı
0

İndirmeyi :D Töbe yarabbim. İnsan oraya bi açıklama yazar bu link nedir ne değildir diye. :sigara

Bütün download uploads siteleri reklam koyar bu sitedede reklam var ilk tıklamada indirmek zorunda değilsiniz indiren indiriyor şikâyetçi olan yok sitenin ana sayfasına girerseniz nasıl bir uploads sitesi olduüunu anlarsınız belki zippyy yada dosya .tc gibi sitelerden farkı yok sadece depolama alanı daha yüksek olduğu için kullanıyorum ve linkler silinmiyor açıklama yeterli olmuştur zannederim şuana kadar şikâyetçi olan yada farklı bir şekilde şikayetçi olan olmadı sizin gibi benim için konu kapanmıştır.

indirip indirmemek sizin kendi kararınızdır ben paylaşım yapıyorum istiyen indirir

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
@Halboy paylaşım için teşekkür ederiz.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
@halboy paylaşım için teşekkürler bu tip paylaşımlar yaperken daha açıklayıcı olursanız seviniriz.
Bezelye sizde lütfen üyelerimizle gerekli saygı sevgi çerçevesinde konuşalım. Lan gibi ifadeler kullanmıyalım. Gereksiz bir şeyse ben ve yönetimdeki arkadaşlarmız ilgileniyoruz zaten..Sayglarımızla...

KONU KİLİT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...