• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hii

kerem'

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
170
@kerem' anasayfa da yer alan konular ve belirli başlık altında olan konulardan istediğine yorum yapabilir gerekli gördüğün takdirde yeni konu açabilirsin..
Teşekkür ederim ana sayfa konuların baktım da çoğu forum oyunları ve sohbetlerden ibaret. Aslında başka bölümlerde de yeni konular açılabilir ama ortalama kaç üye aktif oluyor onu bilmiyorum. :)

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Teşekkür ederim ana sayfa konuların baktım da çoğu forum oyunları ve sohbetlerden ibaret. Aslında başka bölümlerde de yeni konular açılabilir ama ortalama kaç üye aktif oluyor onu bilmiyorum. :)
Tahminî bi rakam vermek doğru olmaz çünkü aktiflik hic belli olmuyor..
Konuyu uygun başlık altında açarsın bi deneyimleyip kendin gözlemlersin..

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
Hoşbuldum arkadaşlar, teşekkürler. :) Sizleri tanımıyorum ama umarım ilerde tanıyabilirim. :)
tanışalım hemen.. adım saphira :inlove: 850 yaşında bir mavi pullu ejderya yım :inlove: artık yaştan dolayı ihtiyar sayılırım :giggle: boş zamanlarımda genelde köy kasaba yakıp kül ederdim.. malum covid19 yüzünden mağaradan çıkmıyorum çok fazla.. Allah tan bu gezegende wifi denen bişi var internet :roflmao: arada karnımı doyurmak için çıkıyorum.. danakoyun keçi insan ne bulduysam yiyom.. :roflmao:

memnun oldum :giggle: ??

kerem'

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
170
tanışalım hemen.. adım saphira :inlove: 850 yaşında bir mavi pullu ejderya yım :inlove: artık yaştan dolayı ihtiyar sayılırım :giggle: boş zamanlarımda genelde köy kasaba yakıp kül ederdim.. malum covid19 yüzünden mağaradan çıkmıyorum çok fazla.. Allah tan bu gezegende wifi denen bişi var internet :roflmao: arada karnımı doyurmak için çıkıyorum.. danakoyun keçi insan ne bulduysam yiyom.. :roflmao:

memnun oldum :giggle: ??
Tanıştığıma çok memnun oldum. :inlove: Bende senin aksine evde kalmamayı tercih eden biriyimdir. İsmim kerem, 24 yaşındayım. Almanya'da ikamet ediyorum. Sanırım çok aktif olamadığımdan 1 yıl sonra anca cevap verebildim. 850 yıl yaşamanın formülü nedi? :roflmao:

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Hoşgeldin kerem:)
Umarım güzel zaman geçirirsin..
Sana da iyi forumlar ve güzel enerji gönderiyorum...
Sevgiler ✨???

kerem'

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
170
Hoşgeldin kerem:)
Umarım güzel zaman geçirirsin..
Sana da iyi forumlar ve güzel enerji gönderiyorum...
Sevgiler ✨???
Çok teşekkür ederim, hoşbuldum. Aslında 1 yılı geçti ama hala hakim olamadım. Çok aktif bir forum değil sanırım burası. Ya da ben kullanmayı bilmiyorum muhtemelen. :)

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Tadını çıkarıp izliyo musun hayır yani nabıyon bir yıldır ?

Son düzenleme: