Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hindistan'da Hastalık Ortaya Çıktı!

N.o.v.a

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
Konum
Cehennem
 • Üyelik Tarihi
  6 Ara 2020
 • Mesajlar
  6
 • MFC Puanı
  100
 • MFC Seviyesi

Hindistan'da gizemli hastalığın nedeni araştırılıyor: 450 kişi hastanelik oldu.

Hindistan'da ortaya çıkan gizemli hastalık araştırılıyor. Andra Pradeş eyaletinin Eluru şehrine, gizemli hastalığın nedeninin araştırılması için tıbbi ekip gönderildi. Hastaların kan örneklerinin birçoğunda yüksek miktarda nikel, kurşun ve ağır metallere rastlandı. Hastaneye kaldırılanların sayısı ise 450'ye

Hindistan'da bir kişinin ölümüne, yüzlerce kişinin hastaneye kaldırılmasına yol açan gizemli hastalık araştırılıyor.

BBC'nin haberine göre, Hindistan'ın Andra Pradeş eyaletinin Eluru şehrine, gizemli hastalığın nedeninin araştırılması için tıbbi ekip gönderildi.

AĞIR METALLERE RASTLANDI
Tüm Hindistan Tıp Bilimleri Enstitüsünün yaptığı ilk tetkiklerde, hastaların kan örneklerinin birçoğunda yüksek miktarda nikel, kurşun ve ağır metallere rastlandı.
Sağlık yetkilileri, "Bu gibi bazı gizemli hastalıkların ne olduğunu sadece laboratuvar analizleri ortaya çıkaracaktır." ifadesini kullandı.

Eyalet Sağlık Bakanı Alla Kani Krishna Srinivas, tüm hastaların Kovid-19 test sonuçlarının negatif çıktığını, kan örneklerinde herhangi bir viral enfeksiyona rastlanmadığını belirtti.

450 KİŞİYİ HASTA ETTİ
Hindistan'da gizemli hastalık nedeniyle bir kişi hayatını kaybederken, 300'den fazla kişi hastaneye kaldırılmıştı. 150 kişinin daha hastaneye kaldırılması ile hastaların sayısı 450'ye çıktı.

Cumartesi günü Eluru şehrinde bir hasta ani bilinç kaybı ve titreme gibi belirtilerle yaşamını yitirmiş, ardından çok sayıda kişi aynı şikayetlerle hastaneye kaldırılmıştı.
Bölgedeki yerel sağlık yetkilileri, hastalığın sinir sistemini etkilediğini fakat kesin sebebinin henüz belirlenemediğini söylemişti.
Alıntı
 

Pozitivizm

🐋🌀☔Devil Wears Prada🌀☔🐋
Yönetici
 • Üyelik Tarihi
  28 Şub 2020
 • Mesajlar
  29,054
 • MFC Puanı
  201,150
 • MFC Seviyesi

Hastalığın kirli suyla falan alakası yokmuş ve ne olduğu tespit edilememiş. Koronavirüsü de başlangıçta kimse ciddiye almadı ama durum ortada.
 
Üst Alt