• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

HP Elite X3 Bu Yaz Geliyor

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
HP Elite X3 Bu Yaz Geliyor

7g5kOY.jpg

Windows 10 Mobile işletim sistemine sahip HP Elite X3 tanıtımın ardından büyük bir ilgi görmüş ve özellikle Windows Phone işletim sistemini kullanmayı tercih eden kişiler tarafından beğeni toplamıştı. Bu gelişmelerin ardından en çok merak edilen konu cihazın ne zaman satışa çıkacağı olurken konu ile ilgili öğrenilen bilgilere göre yaz aylarında cihazın raflardaki yerini alacağı belirtildi.

HP tarafından akıllı telefon sektöründe HP Elite X3 gidene kadar başarıya ulaşacağı merak edilirken özellikle pek çok kesim tarafından yapılan değerlendirmelerde telefonun Windows işletim sistemine sahip olması ciddi bir handikap. zira Android ve iOS'a göre çok daha gerilerde kalan ve kısıtlı özellikleri bulunan işletim sisteminin kullanıcıların Android alışkanlıklarına sahip olması nedeniyle tercih etmeyeceği yönünde de ciddi bir algı bulunuyor.

Haziran aylarından itibaren satışa çıkacak olan modelin 600 dolar gibi bir etiket fiyatına sahip olması bekleniyor.

Cihazın özellikleri ise şöyle;
Elite X3, 64-bit 2.15GHz dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 820

Adreno 530 grafik işlemcisi

4GB RAM

5.96 inç ekran

2TB’a kadar yükseltilebilir hafıza

16 MP arka kamera

6 MP ön kamera

veteknoloji