• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Huzurla uyuyasın

DeStina

MFC Üyesi
Konular
11,091
MFC Puanı
27,850
Güzel adamdın sen…

Çok güzel adamdın…

Ve senin kelimelerin vardı aklıma sığmayan ama kalbime hükmeden…

hayallerin ötesinde sınırsız büyü kaynağına sahiptin ...
çoğu zaman bana hayallerin kapısını açardın...

sen benim düş doktorumdun düştüğümde yaralarımı iyileştiren...

sığınağımdın üşüdüğümde beni ısıtan...

sen benim gökyüzü ressamımdın bana hep güneşi gösteren...

bugün sana ne kadar çok sey yazıp sildim bir bilsen...
yazdım beğenmedim sildim,yazdım beğenmedim sildim
çünkü kifayetsiz kalıyordu seni anlatmaya yarayan cümleler…
derin bir ahh çektim..

Sonra bir çay demledim kendime sana da bir tane hazırladım sallama çayların ipi en sağlam olanından... karsımda hayal ettim seni beraber çaylarımızı yudumluyorduk,sonra yazmayı bıraktım konusmaya başladım seninle...her telden her şeyden en ince ayrıntısına kadar... ben anlatıyordum sen dinliyor tatlı tatlı gülümsüyordun ... yani demem o ki yokluğunda da huzur var bilesin ...

Seninleyken dünya sanki minik bir kız çocugu tadında,mevsimler sürekli ilkbahar ve vakit her dem geceydi...şimdi diyorum ki keşke büyük bir şair olsaydım da sevgi sözcüklerini avcuna doldursaydım...Ey güzel adam,hayalperest düşler sokağından gizli özne suskunluğunda yazılar yazıyorum sana...

Ve diyorum ki;

Huzurla uyuyasın…