Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İçerde Yaptığım Gif Nasıl Olmuş?

BeyaZEJDeRHA

İyi ve sıcakkanlı Youtuber
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    1
  • MFC Seviyesi

Yaptığım gif nasıl olmuş?

Devamı gelicek .. :)

Not : Konu baslıgında editlenecektir cıktıkca ..

AnqeL

Gerçekten Melekmiyim ?
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    12
  • MFC Seviyesi

ne iyi ne kötü.

iFt

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    399
  • MFC Seviyesi

Güzel olmuş, eline sağlık

Satürn

Emektar Yönetici
  • MFC Puanı
    12,934
  • MFC Seviyesi

Güzel olmuş harikaydı bu sahne zaten

ReiS

 ‬
Co Admin
  • MFC Puanı
    6,001
  • MFC Seviyesi

Emeğine sağlık güzel olmuş.:s24:

vioLeta

| Az İnsan Çok Huzur |
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    350
  • MFC Seviyesi

Elinize sağlık güzel olmuş

vioLeta

| Az İnsan Çok Huzur |
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    350
  • MFC Seviyesi

Aynen ya ben bir kaç defa denedim iyi oldu ama tam istediğim gibi değil :D

BeyaZEJDeRHA

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    1
  • MFC Seviyesi

Anafiel İlk önce clipconverter ile videoyu indiriyorum. Sonra windows movie makeri açıyorum. Ondan sonra kesiyorum videoyu istediğim gif tarzında yapacak kadar:) Aslında kolaydır movie maker ben son sürümünü kullanıyorum. Baktıgın da şıp diye anlarsın zaten bilirsin o programı kesin :) Neyse sonra ayarlarından hız ayarları falan yapıyorum. Hız ayarları yapmadan önce geçiş animasyonlarını süper ayarlamalısın. Zevkine tarzına kalmış dostum..

Son olarak giphy diye bir site var .. Giphy sitesi işini görür. Tabi bak burası onemli clipconverterden hep 1080 indir. Görüntü kalitesi hep iyi olsun. İnşallah iyi bir pcin vardır. :)

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
vioLeta O kadar mı çok güzel olmuş ? :) Merak etme istersen en iyisini yapabilirsin ve hatta beni bile sollarsın. Yetenekli değilim ben bunu bil :)

Anafiel

Merkabah'ın baş meleği
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    268
  • MFC Seviyesi

Anafiel İlk önce clipconverter ile videoyu indiriyorum. Sonra windows movie makeri açıyorum. Ondan sonra kesiyorum videoyu istediğim gif tarzında yapacak kadar:) Aslında kolaydır movie maker ben son sürümünü kullanıyorum. Baktıgın da şıp diye anlarsın zaten bilirsin o programı kesin :) Neyse sonra ayarlarından hız ayarları falan yapıyorum. Hız ayarları yapmadan önce geçiş animasyonlarını süper ayarlamalısın. Zevkine tarzına kalmış dostum..

Son olarak giphy diye bir site var .. Giphy sitesi işini görür. Tabi bak burası onemli clipconverterden hep 1080 indir. Görüntü kalitesi hep iyi olsun. İnşallah iyi bir pcin vardır. :)

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
vioLeta O kadar mı çok güzel olmuş ? :) Merak etme istersen en iyisini yapabilirsin ve hatta beni bile sollarsın. Yetenekli değilim ben bunu bil :)

daha önce kullandım movie makeri. Çok basit ve kullanışlı bir program. Evet güzel anlatım teşekkürler.

BeyaZEJDeRHA

MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    1
  • MFC Seviyesi

Bir adet gif daha eklenmiştir. Devamı haliyle yine gelicek .. En çok etkilendiğim sahnelerinden birini gif yapmaktan cok mutluyum... :)

Üst Alt