• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İçerdeyi bitirmemek adına ..

Konular
22
MFC Puanı
10
Arkadaşlar lütfen bana destek verin en azından gücümüz yetmese bile dizi bittikten sonra diziyi tekrar geri dondurmek için elimizden geldiğince cabalayalım. :emoticon-00115-inlo Yarın veya obur gün ne zaman bilmiyorum yayın yapacağım yanımda kım olmak ister? sanırım twitter-periscope uygulamasında başka yayına baglan olayı var nasıl bilmiyorum ama hic kullanmadım. Birden fazla kısı de olabilir eğer oluyorsa şayet .. Amacımız içerdeyi ovgüyle bahsetmek ! Elimizden geldiğince güzel sozler bulmalıyız ki yapımcılar sıp diye takılı kalsın onlara illaki izlerler .. Yani kısaca ben yayın yaparken sizlerde yada bir kisi nasıl oluyorsa bana baglanacak ve birlikte yayın yapacağız.. :)

Benimleyseniz lütfen desteğinizi esirgemeyin..

Allaha emanet olunuz ... :emoticon-00115-inlo