• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İçinizden Geçenler

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
Sizdeki Üç Şeyi Görebilen İnSana Güvenin!
Gülüşünüzün Arkasındaki Kederi, Öfkenizin Ardındaki Sevgiyi, Sessizliğin Ardındaki Nedeni..!

Konular
43
MFC Puanı
720
"Yanımda mutsuzsan eğer, benden uzakta mutlu ol..." diyebilecek kadar seviyorum seni.

Konular
112
MFC Puanı
2,610
nasilsin_302473.jpg

Basit bir soruya bir sürü cevap varken neden sadece iyiyim denir ki tuhaf varlıklarız :D

Konular
112
MFC Puanı
2,610
Zerafetin; felaketim
Erdin mi düşlerimi helak edip?
Seni sevmek; ne büyü, ne lanetim
Seni sevmek; geçmişin emaneti
Seni sevmek; senden sonrakileri
Senden öncekileştiriyor zamanla
Sevmek seni; senden sonraki yeri
İşgal ediyor beni tam anlamıyla

-Ruhefza-

MFC Üyesi
Konular
932
MFC Puanı
1,190
Tenine dokunabilmek mi? Hâşâ! Gözüm göz menziline girsin yeter. Hadi düş düşlerime; tutmayana aşk olsun.​

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
Yalanla yıkanan yüz, ihanetle kurulanır...

-Ruhefza-

MFC Üyesi
Konular
932
MFC Puanı
1,190
Son zamanlarda yıpranmış hissediyorsun!

Sen son zamanlarda kendini aşırı yıpranmış hissediyorsun. Sanki böyle her şey üstüne geliyormuş gibi. O yüzden yapacağın her şey sanki üzerinde bir yük bırakıyormuş ve sen onun ağırlığını üstünde taşıyormuş gibi hissediyorsun. Normalde sen sosyal bir insansın. Öyle ortamlarda bulunmayı seversin ve bir sürü kişiyi tanırsın. Ama şimdilerde tek başına kalıp kafanı dinlemek istiyorsun. Konuştuğun belli başlı insanlar var. Onlarla da çok fazla konuşmuyorsun. Çünkü insanların samimi olmadığını düşünüyorsun. Ve bu samimiyetsizliğe daha fazla katanamıyorsun. Bunalmışsın artık. O yüzden şu sıralar kendini dinlemen gerektiğini düşünüyorsun. Ufak çaplı depresyonda olduğunu düşünüyorsun. Ama biraz daha rahatlamalısın.

Testte bu çıktı :p