• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İçinizden Geçenler

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Seveceksen öylece sev.

Ne kusursuz insan ara, ne de insanda kusur.

Birincisini zaten bulamazsın, ikincisinde ise, bulduğun her kusur, öğrendiğin her ayıp sahibini değil, seni çirkinleştirir. Her ikisi de seni mutsuz eder. Birincisini bulamadığın için, ikincisini ise bulduğun için mutsuz olursun..

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Gözümde, gönlümde tütüyorsun..

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Kırgınım herkese, herşeye. Aslında en çokta kendime kırgınım. Hata yapmaktan çekindiğim için daha çok hata yaptığımı farkedemediğim için de kızgınım kendime.
Kendimi çok seviyorum ama hüzünlüyüm, ağlamaya meyilliyim ancak ne hikmetse benden çok bağıra bağıra gülende yok. Her duyguyu yoğun yaşamak zor ve yorucu ama güzel ve samimi olanda bu bence..
Ne yapacağımı bilmiyorum sadece savrulmamaya çalışıyorum ve kendimi güzel şeyler için motive ediyorum. Başka da birşey gelmiyor elimden..

Konular
17
MFC Puanı
4,260
"PCR" aşırı kötüymüş.
Ameliyat oldum ben burnumdan, hassas olması normal bence.

Konular
17
MFC Puanı
4,260
Bi' de, az bi rahat bırakın ya.
Cidden bazen soğutuyorsunuz.
Saçma sapan işler yapıyorsunuz.

Nun

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
590
Dünyaya bırakacağınız isim, isminizin ardına gizlediğiniz insanı ve ahlaki değerlerle doğru orantılıdır...Aksi takdirde suyun içindeki bir kağıt parçası gibi eriyip, idrak edemeden dağılırsınız. Şimdi o egonuzu usulca yere bırakınız.

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Bu böyle gitmez, radikal birşeyler yapmam lazım..

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
Ne kadar alışırsam alışayım, taşıyamayacağım ağırlıkta cümleler duyuyorum.

Nun

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
590
Şu an ne dinliyorsun başlığında Türkçe video paylaşımı neden yasakmış?