• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İçinizden Geçenler

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,920
Çok sıcak... bu sıcakta şantiyeyemi gidilir..

• Beğen
Tepkiler: Nur

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Ya kendimi üzüyorum ya karşı tarafı...
Temas ettiğim insanlara iyi gelmemek...
Çaresizce bu zamanların geçmesini beklemek....

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Yılanların kendilerini ifşa ettiğini görmek güzel. Aslında hiç gizli değillerdi. İnsanlar maskelerin arkasına saklanıyor, ama sonunda onları gerçekte kim olduklarını görüyorsunuz.

. - Amaka Imani Nkosazana

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
iyi günler gelecek, her şey çok güzel olacak diyemiyorum artık.
çok acı çekeceğiz, henüz bir önceki iyiyi geride bırakarak daha kötüye doğru gidiyoruz.

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
iyi günler gelecek, her şey çok güzel olacak diyemiyorum artık.
çok acı çekeceğiz, henüz bir önceki iyiyi geride bırakarak daha kötüye doğru gidiyoruz.
Son zamanlarda karamsar bi bakış açısıyla yazdığını görüyorum..
Görüşüne saygı gösteriyorum.. ve neden böyle hissettiğini tahmin edebiliyorum..ancak olumsuz ve karamsar yaklaşımlar insanı daha da düşürür...
Her sıkıntı, muhakkak bi fırsatı, güzelliği de yanına getirir diye düşününlerdenim...
Camı aç, gözünü kapat ve düşünmeden nefes al... Düşünerek ve sorgulayarak kendini daha iyi hissetmeyeceğini bilerek rahatlamaya çalış...
Not: bu söylediklerimle haddimi aşmamışımdır umarım. Sadece ne düşüneceğini düşünmeksizin hissettiklerimi içimden geldiği gibi söylemek istedim..

Son düzenleme:

incialtn

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
50
ufacık bir gönül alma çabasına hemen tüm sinirinin geçmesi... gerek var mıydı bu kadar affedici olmaya

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
benimki bilincli ve farkindalikli kaygılar. karamsarliklarım temelli ve kalıcı bir düşünceyi desteklemiyor elbette.
bu sadece ülkem adina duyduğum haklı endişelerimi dile getirme biçimim.

Son düzenleme:

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
insanları hala anlayamıyorum. herkes ayrı bi kafa yaşıyor..

• Beğen
Tepkiler: Nur