• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İçinizden Geçenler

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Çoğu zaman söylenenler anlatılmak istenen şeylerin sadece gölgesidir. Dil yorulunca devreye suskunluklar girer. İşte bu yüzden, susulanlar söylenenlerin gövdesidir. Kaybetmemek için çabaladığın her neyse aslında çoktan kaybetmişsindir...

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
174
MFC Puanı
41,810
Çoğu zaman söylenenler anlatılmak istenen şeylerin sadece gölgesidir. Dil yorulunca devreye suskunluklar girer. İşte bu yüzden, susulanlar söylenenlerin gövdesidir. Kaybetmemek için çabaladığın her neyse aslında çoktan kaybetmişsindir...
Zaman ırmağı akar gider.. Zifiri karanlıklar ışıltılı yoksunluklara yeğlenir.. ve bir an gelir yakut dilden bir kaç kelime süzülür kadim şeytanların nasıl yenildiğini anlatan o destanların doğduğu yeryüzüne doğru.. öyle ya kime seslenirsen o dur yeryüzün.. ve sen onu korumaya alan gök kubbe olmuşsundur farkında olmadan.. ne yeşerdiyse o kutsal topraklarda senin sayende yeşermiştir.. Suyunla beslemişsindir kuruyan nehirlerini ve rüzgarınla taşımışsındır tohumlarını yediveren yemişlerinin.. Güneşinle ısıtmış, dolunayınla aydınlatmış, yıldızlarınla rehber olmuşsundur yolunu kaybettiği kabuslarında …sen kaybettim sanma.. asıl .. gök kubbesinin sesini yitiren bir yeryüzü kaybetmiştir farkında olmadan.. yitirilenler cehennemi unutulan yeryüzleriyle doludur.. Uzaktan eski gök kubbelerinin yeni bir yeryüzüne nasıl nefes olduğunu görmeye mahkum olan onlarcasının artık duyulmayan çığlıkları arasında ..

Kerem

MFC Üyesi
Konular
27
MFC Puanı
3,780
İçimden bu Arthur hangi Arthur gibi bir düşünce geçiyor

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Umrumda değil teeeee cehennemin dibine kadar.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Bazen insanlar da ikiye ayrılır. Yanınızdakiler- aklınızdakiler.

M. Longston

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
AFFEDİYORUM… bana tüm haksızlık yapanları..

AFFEDİYORUM.. bana sevgisiz davrananları,

AFFEDİYORUM.. bana bencillik yapanları,

AFFEDİYORUM.. varlığıma “yoksun” muamelesi yapanları,

AFFEDİYORUM… beni kızdıranları, öfkelendirenleri..

AFFEDİYORUM… beni itham altında bırakanları

AFFEDİYORUM… bana iki yüzlü davrananları..

AFFEDİYORUM… bana kendisini tam olarak ifade edemeyenleri,

AFFEDİYORUM… bana düşüncelerini zorla kabul ettirmeye çalışanları,

AFFEDİYORUM… bana güvenmeyenleri,

AFFEDİYORUM… bana inanmayanları,

AFFEDİYORUM… Herkesi

AFFEDİYORUM… en çok da KENDİMİ…