• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İkinci Üniversite Hk.

Konular
32
MFC Puanı
1,130
Eğitim öğretim bölümünde bununla ilgili bir başlık ya da konu göremedim. İkinci üniversite olarak seçim yapıp okuyan arkadaşlar var mı aramızda? Eğer varsa dersleri nasıl oluyor aöf gibi mi yoksa normal okul gibi mi biraz bilgi verebilirler mi?

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
önceleri iki örgün eğitimi aynı anda alamıyordun ama sonradan yök bi değişiklik yaptı.
yine de aynı anda lisans seviyesinde örgün eğitim alamazsın.
lisan ve ön lisans alabilirsin örgün olarak yada örgün ve açık okuyabilirsin.
bildiğim kadarıyla böyle eğer bu sene değişiklik yapılmadıysa.

Konular
32
MFC Puanı
1,130
Şu an örgün ve açık aynı anda okunabiliyor evet ama benim demek istediğim şuydu aslında; ikinci üniversite muhabbet var sınavsız kayıt oluyorsun ve okuyorsun ancak bu şekilde okulu aöf gibi açıktan mı bitiriyorlar yoksa örgün mü oluyor onu merak etmiştim :s7:

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
açık öğretimden okur 2.üniversiteyi.yalnız bir tanesini örgün okur onun için de sınav şart.

Konular
32
MFC Puanı
1,130
Bezelye aynen buydu açıktan okunuyormuş üzdü :u3: Teşekkür ederim bilgi için :f21: