• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İlk aşık olduğunuzda kaç yaşındaydınız?

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
19 yaşındayken olmuştum aşka aşkla karşılık vermiştim😄

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
347
MFC Puanı
31,420
anasınıfındaydım ahahahhah ilkokul, ortaokul dönemi boyunca sevmeye devam etmiştim ahahah şu an komik geliyo sadece :D

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
18 yaşındaydım yaa diyemedim yaa icimde kaldi :D

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
347
MFC Puanı
31,420
Sen anasınıfındayken nerden biliyordun aşkı şeker kız candy ahahahah 😄
Ay ne bileyim çok tatlıydı böyle, hep yanına oturmaya falan çalışıyodum ahhaha sonra ilkokulda farklı sınıfa düştük biraz uzaklaşmıştım, ortaokulda geri aynı sınıfa denk geldik ölüyodum aşkımdan böyle. Adımı söyleyince eve zıplayarak gidiyodum falan... Çok zorlu ama tatlı zamanlardı :D

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Ay ne bileyim çok tatlıydı böyle, hep yanına oturmaya falan çalışıyodum ahhaha sonra ilkokulda farklı sınıfa düştük biraz uzaklaşmıştım, ortaokulda geri aynı sınıfa denk geldik ölüyodum aşkımdan böyle. Adımı söyleyince eve zıplayarak gidiyodum falan... Çok zorlu ama tatlı zamanlardı :D
Ne güzel heyecanlı anlatıyorsun ya masumca çok hoşuma gitti😄
FD Alev Alev şarkısı zamanında tanışıyor muydunuz tam sizin şarkıniz olurmuş 😂

Lise de ayrı mı düştünüz tam aşk yaşanacak zamanlarda koptunuz mu😄

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
347
MFC Puanı
31,420
Ne güzel heyecanlı anlatıyorsun ya masumca çok hoşuma gitti😄
FD Alev Alev şarkısı zamanında tanışıyor muydunuz tam sizin şarkıniz olurmuş 😂

Lise de ayrı mı düştünüz tam aşk yaşanacak zamanlarda koptunuz mu😄

Ortaokulda beni sevdiğini öğrendim ama hiçbir şey olmadı aramızda. Sonra lisede aynı liseye düştük ama farklı sınıflardaydık. Artık dedim gideyim konuşayım, açıldım fakat artık beni sevmediğini söyledi. Üstüne tüm liseye onu sevdiğimi yaydı, ortaokul arkadaşlarımıza da. Sürekli durdurulup onun hakkında soru ve alaylar duyuyordum. Değmezmiş buu kadar seneeeem dedim ve bitti gitti :D He bi de geçen sene şans eseri karşılaştık, koşup kız arkadaşını öptü ahaha kendini önemseme seviyesi :D

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
Ortaokulda beni sevdiğini öğrendim ama hiçbir şey olmadı aramızda. Sonra lisede aynı liseye düştük ama farklı sınıflardaydık. Artık dedim gideyim konuşayım, açıldım fakat artık beni sevmediğini söyledi. Üstüne tüm liseye onu sevdiğimi yaydı, ortaokul arkadaşlarımıza da. Sürekli durdurulup onun hakkında soru ve alaylar duyuyordum. Değmezmiş buu kadar seneeeem dedim ve bitti gitti :D He bi de geçen sene şans eseri karşılaştık, koşup kız arkadaşını öptü ahaha kendini önemseme seviyesi :D
Senin. Gibi guzel bir insana kaybettiğin için cok şansa biri olmus .) hakkettiği yerde kalsin bosver.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Erken teşhis hayat kurtarır derler evet senelerin uzaktan severek boşa gitmiş ama yakından gördün ya o sevgiyle görmemiş olsaydın depresyondan cikamazdın, hayırlısı bu şekildeymiş demek ki:)
Hepsi mi aynı olur ya biri de değişik çıksın 😂

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
347
MFC Puanı
31,420
Senin. Gibi guzel bir insana kaybettiğin için cok şansa biri olmus .) hakkettiği yerde kalsin bosver.
Yaa çok teşekkür ederiim, kesinlikle katılıyorum. Şimdi çocukluk olarak görüp gülüyorum. Anasınıfındaki anıları tatlılıkla anıyorum sadece :")

Erken teşhis hayat kurtarır derler evet senelerin uzaktan severek boşa gitmiş ama yakından gördün ya o sevgiyle görmemiş olsaydın depresyondan cikamazdın, hayırlısı bu şekildeymiş demek ki:)
Hepsi mi aynı olur ya biri de değişik çıksın 😂
Ahaha gerçekten öyle, çocukluğuma heyecan katmış oldu. Artık benden uzakta ne kadar mutlu olursa olsun ne diyeyim. Allahtan depresyona sokmadı onca seneye ya :D Çıkacak çıkacak bir gün biri değişik çıkacak..

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Yaa çok teşekkür ederiim, kesinlikle katılıyorum. Şimdi çocukluk olarak görüp gülüyorum. Anasınıfındaki anıları tatlılıkla anıyorum sadece :")

Ahaha gerçekten öyle, çocukluğuma heyecan katmış oldu. Artık benden uzakta ne kadar mutlu olursa olsun ne diyeyim. Allahtan depresyona sokmadı onca seneye ya :D Çıkacak çıkacak bir gün biri değişik çıkacak..
İnşallah Allah gönlüne göre versin hep bugün ki gibi pozitif olacağın günlere yoldaşlık etsin ❤️

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640

Elbet çıkacak ve iyiki cikmis dersin umarim ❤

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
8 :honk:

ilk ve son karşılıklı sandığım aşk da 25 yaşındaykendi, sonrası yine bana acı yine bana gam.......

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
22
MFC Puanı
41,550
17 yaşındaydım