• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İnadına Aşk Defne Barutçu Kimdir - Açelya Topaloğlu Biyografisi

Almora

MFC Üyesi
Konular
1,832
MFC Puanı
4,340
İnadına Aşk Defne Barutçu Kimdir - Açelya Topaloğlu Biyografisi

image.jpg

Defne Barutçu

Defne, çenesiyle insanları bezdirip istediğini elde etmek konusunda bir dünya markasıdır. Defne birbirinden maço üç abiyle büyüdüğü için haklı olarak aşık olacağı erkeğin son derece açık görüşlü ve romantik bir adam olmasını beklemektedir. Ancak Arass Teknoloji'nin güçlü patronu Yalın Aras, Defne'nin hayatında gördüğü en anlayışsız, en kütük, en yola gelmez adamdır!

Açelya Topaloğlu (d. 19 Kasım 1986, İzmir), Türk dizi oyuncusu.

Küçük yaşlarından itibaren Üniversiteye kadar olan dönemde dans ile ilgilenen Açelya Topaloğlu, Tan Sağtürk Dans Okulu Modern Dans bölümünde dans eğitimi almıştır. Kısa bir süre Anadolu Ateşi Dans Grubunda yer almıştır. Annesinin büyük desteği ile Üniversite çağına yaklaştıkça tiyatroya daha çok ağırlık vermiş, 2008-2009 yılında MSM-Actor Studio 'da müzikal eğitimi alıp 2009 yılında MSM-Konservatuvar Tiyatro Bölümü 'nü kazanıp 2013 yılında mezun olmuştur.

Almora

MFC Üyesi
Konular
1,832
MFC Puanı
4,340
Dizi çok eğlenceli bir dizi... İzlerken gülmekten kırılıyorum. :) "Plaza Kalası" lafı çok tatlı.

~ Virtue

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
6,160
Ben izlemiyorumda bi kere denk geldim tek sıkıntısı çok konuşuyo :)