• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İnanmıyorsanız Paf'la çıkayım

Konular
4,091
MFC Puanı
40
İsmail Kartal patladı: Önümüzde oynanacak 2 maç ve alınacak 6 puan var. Bakıyorum dal igi erkenden bitirmişsiniz İnanmıyorsanız, kalan 2 maça PAF Takımı ile çıkarım. İstemeyenin yerine de adam bulurum

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, sonunda futbolculara fena patladı... Sarı-lacivertli oyuncuların isteksiz hareketlerini gören ve ligin bir an önce bitmesini isteyen tavırlarını fark eden Kartal, takıma son derece sert bir konuşma gerçekleştirdi: "Önümüzde oynanacak 2 tarşılaşma ve de alınacak 6 puan var. Şampiyonluk yarışındaki rakibimiz Galatasaray'ın puan kaybetmeme garantisi mi var ki kendinizi böyle koyveriyorsunuz?. Bakıyorum da sizler, ligi erkenden bitirmiş ve sonucu da kabullenmiş gibi görünüyorsunuz. Eğer inanmıyorsanız, ben kalan 2 maça paf takım ile çıkarım. Hiç merak etmeyin, oynamak istemeyenenin yerine adam bulurum."

Ayrılık sinyali
Siz şampiyonluğa inanmıyorsanız bile, benim hâlâ buna inancım var. Son maçta son düdük çalıncaya dek şansızımız zorlamalıyız. Ondan sonra siz sağ, ben selamet. Herkes kendi yoluna." Kartal böylece ayrılık sinyali verdi