• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İnternetten tv izleme (yardım)

kurtoglu88

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
0
Selamlar arkadaşlar kanallar bir çekiyor bi çekmiyor türksatta bir sıkıntı var galiba internetten nasıl izleyebilirim canlı tv leri? Diğerleri çok önemli değil de özellikle trt 1 izlemek istiyorum ancak bulduğum siteler çalışmıyor ya da ben beceremedim

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,660
Trt nin resmi sitesindeki canli yayindan legal olarak izleyebilirsin eger hic acmiyor ise videolari pc nin java veya flash playerini guncelle. Fakat baska site linklerinin burada verilmesi yasak

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Satayım sana benim televizyonu :sigara

adalet17

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
niye link verilmesi yasak onu anlayamıyorum yardım istemek için üye olmuş arkadaş siz adam flash player güncelle diyorsunuz tarayıcılar desteklemiyor ki artık öyle siteleri html5 falan olması gerekiyor. Googleda canlı tv diye aratınca http://www.kalitetv.net çıkıyor orası açılıyor mesela chromeda falan