• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

iOS 9 Eski Cihazlara da Gelebilir

The Punisher

MFC Üyesi
Konular
785
MFC Puanı
230
ipone.png

iOS 9 eski cihazlarda da çalışabilir. Apple'ın aktif olarak geliştirmeye devam ettiği yeni işletim sistemi iOS 9 hakkında gelen bilgiler doğru çıkarsa, Apple A5 işlemcili eski cihazlarda da çalışacak.

Geçtiğimiz gün iOS 9 ile birlikte iPad kullanıcıların uzun zamandır beklediği "Split Screen", yani bölünmüş ekran desteğini getirebileceğini öğrendiğimiz Apple MacRumors'un son haberine göre ise bu yeni işletim sistemiyle A5 işlemcili iPhone 4s, iPad 2, 5. nesil iPod Touch ve iPad Mini gibi eski cihazlara da aktif olarak destek verecek. Söylendiği kadarıyla iOS 9 bu modellerde oldukça etkili olarak çalışma gösterecek.

Apple'ın yeni iOS 9 işletim sistemini önümüzdeki ay içerisinde düzenlenecek WWDC konferansı çerçevesinde resmi olarak kullanıcıya sunulması bekleniyor.​