• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ipsiz_ucurtma

Konular
772
MFC Puanı
530
Forum aracılığı ile tanıştığım , hoş sohbetli , kendi halinde , yeri geldiğinde çokca güldüren , megaforum atışma bölümünde süper yetenekli olan forumdaşım:):angel:

Konular
756
MFC Puanı
210
Ucurtma'cim :)

Ne zaman Mobilden girsem ikiletmez nickini degisir garibim, nickini yazmak eziyet oluyor diye, sag olsun var olsun. Yardim sever insan :)
Onun haricinde milliyetci bir arkadasimiz, acik sözlü, saygisini her daim koruyan, espirili ve hos sohbetli güzel insan :p

Tanistigim icin memnunum :)

Zeynep1

MFC Üyesi
Konular
941
MFC Puanı
5,250
iyibilirimmm zararını görmedim:) sohbeti güzel şakacı öle işte:))çok yazıp başınızı şişrmiyim:) :p

Konular
301
MFC Puanı
840
bilemiyorum yani şimdi ile başlayan video geldi aklıma ahahahahhahahahaha:D:D:D:D

Konular
301
MFC Puanı
840
şaka yahuuu şaka... tanıyadığım kadarı ile hoş sohbet, esprili biri yeri gelir ipsiz olur yeri gelir tipsiz olur ama iyidir. iyidir ya iyidir bence :D:D:D birde onunla atışmaya gelmez ;)

Konular
772
MFC Puanı
530
Nickine istinaden Emre Aydın'ın "Kimse Olmadı Senin Gibi" şarkısını paylaşmak isterim.
Güzel yürekli arkadaşım :asik::*

zaman geçti arkamdan
kimseler bilmez ki
sığmıyor mumlar artık doğum günü pastama
üzerime bastıkça bastıkça yükseldin
bi armağan oldun her yıl
ipsiz bi uçurtma

hiçkimse olmadı senin gibi
hiç kimse gelmedi bilirim, gelmeyecek
isterdim kalmasın kaldığı gibi
ama amalar yasak bize, keşkeler kilitli

kimse olmadı senin gibi (burası ağlatma garantili)
hiç kimse olmadı

dikişlerim sağlam
kimseler bilmez ki nasıl kanar içim, saklar yüzüm
üzerime bastıkça bastıkça yükseldin
bilirim gitmez herşey geldiği gibi

hiçkimse olmadı senin gibi
hiç kimse gelmedi bilirim, gelmeyecek
isterdim kalmasın kaldığı gibi
ama amalar yasak bize, keşkeler kilitli

kimse olmadı senin gibi
hiç kimse olmadı

DeStina

MFC Üyesi
Konular
11,091
MFC Puanı
27,850
@ipsiz_ucurtma .. çok neşeli cana yakın olduğu gibi karakteri düzgün onu tanıdığım için çok mutluyum..ayrıca zor günlerimde yanımda olduğu için binlerce teşekkür ederim..