• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

IRC.Sohbet.NET - #Forum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Merhaba arkadaşlar,

Sohbet sitemizin en değerli kanallarından biri olan #Forum kanalı ile ilgili konuyu açmak istedim. Eskiler iyi bilir kimler geldi kimler geçti #Forum kanalından IRC.Sohbet.NET'e girdiğimde ilk girdiğim kanaldır.
Ayrıca megaforum.com'un irc üzerindeki kanalıdır. Diğer kanallardan bağımsızdır ve kendine özel ayrıcalıkları vardır.

Tüm Sohbet severleri #Forum kanalına beklerim.

mirc üzerinden; irc.sohbet.net ;
web üzerinden http://www.sohbet.net üzerinden Forum kanalına giriş yapabilirsiniz.

Kanal hakkındaki bilgiler;

-ChanServ- #Forum Kanali Bilgisi:
-ChanServ- Kanal Sahibi: Pisadam [ONLINE]
-ChanServ- Aciklama: MegaForum.Com
-ChanServ- Kayit zamani: Agu 14 04:11:13 2017 +03 [652 gün, 15 saat, 17 dakika ve 35 saniye önce]
-ChanServ- Son kullanim: May 28 19:28:48 2019 +03 [0 gün, 0 saat, 0 dakika ve 0 saniye önce]
-ChanServ- Bulunan kullanici : 12
-ChanServ- Kullanici rekoru : 78 [651 gün, 3 saat, 11 dakika ve 27 saniye önce]

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
buraya girmek mecburi mi :D

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,880
Arkadaşlar ofiste olduğum sürece gün için bende orda oluyorum sizleride bekleriz

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,880
Tabi lobide içecek be snack ikramlar var puahha

-Ruhefza-

MFC Üyesi
Konular
932
MFC Puanı
1,190
Bi girmediğim orası kalmıştı, ben gelmiyim . Okey ve burası yeter bana :D

Konular
52
MFC Puanı
2,310
Kimse kimseye özel mesaj atmamak şartı ile bir WhatsApp grubu kurulması tercihim. Çünkü bu tip yöntemler bana karışık ve samimiyetsiz geliyor.
WhatsApp pratik yahu. Ehheh

Konular
91
MFC Puanı
1,220
sohbet.nette online olduğum sürece giriyorum forum kanalına da. :)

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
buraya girmek mecburi mi :D

Mecburi Abuzer döktürme logları buraya ;d

Arkadaşlar ofiste olduğum sürece gün için bende orda oluyorum sizleride bekleriz

E bir zahmet cemcim :)

ikramlık varsa gelirim :a3:

Tabiki çay kahve ne istersiniz?

Kimse kimseye özel mesaj atmamak şartı ile bir WhatsApp grubu kurulması tercihim. Çünkü bu tip yöntemler bana karışık ve samimiyetsiz geliyor.
WhatsApp pratik yahu. Ehheh

Peki ben sana sorarım sence o şartı herkes uygular mı? Ben sanmıyorum mesela. Amacımız kanalı tekrar aktif etmek yani eski sıcak ortamını yakalamasını sağlamak. @@Allecra arkadaşımız gibi mesela kanaldan kaçmamak ;p

sohbet.nette online olduğum sürece giriyorum forum kanalına da. :)

sana rep veriyorum en yükseğinden birde yanında :x10: afiyet olsun, her zaman bekleriz.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450

tişikkirlir :) yanında tatlı da isterim :d

Tabi tabi Buka hanım buyrun buda tatlınız;

kremali-cikolatali-puding.gif

Konular
32
MFC Puanı
4,740
Irc yi cümle içinde kullanan birine rastlayacağımı sanmıyordum

Konular
52
MFC Puanı
2,310
Peki ben sana sorarım sence o şartı herkes uygular mı? Ben sanmıyorum mesela. Amacımız kanalı tekrar aktif etmek yani eski sıcak ortamını yakalamasını sağlamak. @@Allecra arkadaşımız gibi mesela kanaldan kaçmamak ;p
.

Herkes Beni ilgilendirmiyor açıkçası, kural kuraldır. Uymayana cevap verilmez o kadar. Cevap veren kendi mesuldür.
Yani bir fikir sundum ben, zaten oldum olası bu sohbet konusunda da hep aklımdaydı. Olursa katılırım.
Çünkü kısaca şöyle bahsedeyim ; yukarıdaki konudan ben hiç bir şey anlamadım.d o kadar yabancıyım yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...