• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Irmak Arıcı, trafikte tartıştığı kişinin yüzüne tükürdü

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
Ünlü şarkıcı Irmak Arıcı, trafikte tartıştığı kişinin yüzüne defalarca tükürdü. Cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedilen olay sonrası yüzüne tükürülen sürücü genç şarkıcıdan şikayetçi oldu.

Mustafa Ceceli ile düet yaptığı "Mühür" şarkısıyla adını duyuran Irmak Arıcı, trafikte yol verme meselesi yüzünden tartıştığı kişinin yüzüne tükürdü.

O ANLAR KAMERADA

SHOW HABER'in ulaştığı detaylara göre; "Korona salgını varken birine tükürmek suç" diyen adamın kolunu sıkan genç şarkıcının o anları cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi. Umursamaz tavırlarıyla dikkat çeken Arıcı, daha sonra olay yerinden ayrıldı.

"KAÇMAK İSTEDİĞİMDE ÖNÜME ARABAYI KIRDI"

Arıcı'nın skandal hareketlerine maruz kalan sürücü ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Ben uyarmak amacıyla kornaya bastım. Kornaya bastıktan sonra kendisi el hareketleri yaparak bana küfür etti. Defalarca yüzüme tükürdü. Bir insan bir insana bunu yapmaz. Kaçmak istediğim zaman ise önüme arabayı kırdı" ifadelerini kullandı.

Büyük tepki toplayan Irmak Arıcı ise konuyla ilgili sessizliğini koruyor.

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Öfkeliyken tepki verme ?

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Hiç yakışıyor mu ya nasıl itici bir hareket millet neden düzgün iletişim kuramıyor anlamıyorum??

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Allah aşkına 5 yaşnda ki çocuk yapmaz bunun yaptığını bide ezik diyor hey Allahım?