• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İskandinav İnancını ve Mitolojisini Anlatan Yeni Bir Tanıtım Videosu Yayınlandı

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
Assassin’s Creed Valhalla'dan İskandinav İnancını ve Mitolojisini Anlatan Yeni Bir Tanıtım Videosu Yayınlandı

Geliştiriciliğini Ubisoft Montreal'ın üstlendiği Assassin’s Creed Valhalla'dan yeni bir tanıtım videosu paylaşıldı. 3 dakika uzunluğundaki videoda, Assassin’s Creed Valhalla'nın hikâyesinin temelini oluşturan İskandinav mitolojisinden bahsediliyor.

Geliştirici firma Ubisoft, önümüzdeki ay çıkacak Assassin's Creed Valhalla'ya dair şimdiye dek birçok detayı hayranlarla paylaşmış, hatta oyundan oynanış videolarını hayranlarla paylaşmıştı. Yayınlanan yeni bir videoda ise Assassin’s Creed Valhalla'nın hikayesinde yer alacak İskandinav inancı ve mitolojisi anlatılıyor.
Yaklaşık 3 dakika uzunluğundaki bu videoda Assassin's Creed Valhalla'nın Hikâye Direktörü Darby McDevitt, eski Avrupa'nın Pagan dinlerinden modern Hristiyanlığa geçişinin yaşandığı bir dönemde geçen Assassin's Creed Valhalla'daki Vikinglerin dinini ve yaşam tarzlarını detaylı bir şekilde izleyicilere aktarıyor.

Assassin’s Creed Valhalla – İskandinav Mitolojisi I Tanıtım videosu​